רוגלות ללא אינטרנט

שלום רב

שאלה מעט מוזרה

אם במחשב הנוכחי שלי יש רוגלות למיניהן ....

ומחר אני מנתק מחשב זה מהאינטרנט לגמרי ... ומעלה קובץ (קליפ)  

האם הרוגלות למיניהן יכולות לפעול גם ללא חיבור אינטרנט ??

כלומר במילים אחרות,  אם ניתקתי מחשב מהאינטרנט (לא יחובר יותר)  האם הקליפ שהעלתי למחשב (אחרי ניתוק מהאינטרנט)

יוכל "לדלוף" איכשהו למישהו ??

תודה רבה !!

SOFO שלום רב,

השאלה לא כל כך מובנת לי אבל אנסה בכל זאת לענות.

מחשב שמנותק מהאינטרנט לחלוטין אי אפשר לדלות ממנו מידע. הוא לא משדר מידע ולא מקבל מידע, מחשב מת

ומן הסתם הקובץ לא יוכל לעלות לשרתים חיצוניים 

במידה ואתה רוצה להשתמש במחשב לוהיות בלב שקט אז תשמור גיבוי של הקבצים החשובים שלך במחשב ותתקין את הווינדוס מחדש או תאפס אותו. כמובן שניתן לבצע התקנות אנטי וירוס למינהם ואנטי ספייוור אבל זה לא תמיד ינקה הכל

בברכה,

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

SOFO שלום רב,

מחשב שמנותק מהאינטרנט לחלוטין אי אפשר לדלות ממנו מידע. הוא לא משדר מידע ולא מקבל מידע, מחשב מת

במידה ואתה רוצה להשתמש במחשב לוהיות בלב שקט אז תשמור גיבוי של הקבצים החשובים שלך במחשב ותתקין את הווינדוס מחדש או תאפס אותו. כמובן שניתן לבצע התקנות אנטי וירוס למינהם ואנטי ספייוור אבל זה לא תמיד ינקה הכל

בברכה,

ברק

SOFO שלום רב,

בברכה,

ברק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר