כרטיס זיכרון SD

שלום לכולם יש ברשותי כרטיס זיכרון SD  במחשב עובד תקין בסללרי שלי לא עובד מבקש פירמוט לכרטיס 

בוצע פירמוט לכרטיס בוצע גם איפס מכשיר לא מזהה כלום כרטיס אחר שאני שמה בסללורי מזהה אשמח מאוד לעזרה תודה 

לכולם 

היי רינה

את צמצמת מאוד את האפשרויות, אם כרטיס אחר עובד תקין במכשיר שלך אז אנחנו שוללים שיש בעיה בסלוט של הכרטיס זיכרון שלך בתוך המכשיר, אם הכרטיס זיכרון עובד תקין במחשב אז זה אומר מצד שני שהכרטיס זיכרון תקין ויש בעיה במכשיר.

תקלה בהחלט סבוכה, לדעתי האופציה האחרונה היא שלי נראה שהרגלים של הכרטיס אולי לא יושבות או מקצרות את הרגלים של הכרטיס זיכרון, יכול להיות שהכרטיס הוא מסוג מסוים ואולי יש לו בעיה במגעים עם הרגלים של הסלוט זו האופציה היחידה שאני יכול לחשוב עליה. והוא עובד במחשב בגלל שכנראה את מחברת אותו לאיזשהו התקן חיצוני שיודע לקרוא כרטיס והרגלים שלו כנראה מתישבים טוב יותר על הבורד.

כדי לבדוק את זה לעומק צריך לגשת למעבדה אבל לדעתי זו האפשרות האחרונה שיכולה להיות, מה שאני יכול לומר לך זה לנסות לבדוק את זה הכרטיס במכשיר אחר אולי תלכי למעבדה יבדקו את הכרטיס בטלפון אחר רק כדי לאשש את עניין המגעים. לפעמים גם יש קצת קורוזיה ברגלים של הכרטיס או שהכרטיס לא יושב בצורה מדויקת ואז זה לא קורא אותו כמו שצריך ורושם שצריך לפרמט את הכרטיס גם זה יכול להיות.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט