אייפון 5

שלום,

אני משתמשת באייפון 5 כבר תקופה ארוכה.

לאחרונה בכל פעם שאני מסתכלת על אייפון אפילו מס' שניות יש לי כאב ראש חזק, המצח שלי חמה.

לא יכולה להסתכל עליו. אני ישר חוטפת כאב ראש חזק.

לא זכור לי שככה הרגשתי כשהיה לי אייפון 4.

יש לי מס' שאלות:

1.מה עליי לעשות? האם זה נובע מרגישות מקרינה או המכשיר מקולקל?

2. איזה מכשירים קיימים בשוק שיכולים להתאים לי אם הסיבה היא בגלל קרינה?

אני מחפשת מכשיר שיש אינטרנט ואני אוכל להוריד אפקליציות כמו וואטספ.

תודה

תופעה מאוד מוזרה, אני לא רואה הקשר בין הסלולר אייפון 5 לכאב הראש שיש לך תבדקי אצל הרופא

אך באותה נימה אני יכול לומר לך שאם יש לך ראוטר בחדר קרוב לוודאי שיהיה לך כאבי ראש בגלל שהראוטר כן פולט קרינה

לי היה בחדר ראוטר והעברתי אותו לחדר אחר בגלל כאבי ראש שהיו לי כתוצאה מהראוטר

אייפון 5 לא גורם לכאבי ראש וגם רמת הקרינה היא לא כזו שרק ממבט באייפון תחטפי כאב ראש

יש אנשים שכשמשתמים במכשירים מחשבים ניידים, סלולר, חוטפים כאבי ראש או שיש תופעות אחרות פשוט עדיף לצמצם שימוש
יכול להיות שתנסי לשחק גם כן עם הרזולוציה של המסך בהיר יותר בהיר פחות אולי זה יטיב עמך. במידה ואת משתמשת במכשיר סלולרי בתוך מקום אין בו קליטה כל מכשיר סלולרי יגביר ויעצים את הקרינה סלולרית לו כדי להגביר את הקליטה במקום מכך שהקרינה תהיה מוגברת עדיף להיות במקומות שיש להם קליטה טובה ולא להשתמש בטלפון במקום כמו מעלית או חדר ממ"ד או מקלט

כל מכשיר שמחובר ל WIFI ושיש לו אנטנה פנימית פולט קרינה, גם אוזניית בלוטוס פולט קרינה, גם מחשב נייד יש לו אנטנת WIFI פנימית פולט קרינה, גם טאבלטים לכל סוגיהם, הכול פולט קרינה, גם הראוטר שבבית שלנו פולט קרינה מסוימת, הכול שאלה של מינוני קרינה, יש אנשים שלא מסוגלים להיות בקרבת מכשירים פולטי קרינה, מתחילים צפצופים באוזניים כאבי ראש ועוד כל מיני תופעות מוזרות שהאדם מחר ההיסטוריה לא היה רגיל בזה. מה שאפשר לעשות זה לצמצם קרינה זה לקנות מחשב נייח ולהחליף את כל הרשת האלחוטית ברשת קווית עם מודם. בקשר למכשיר סלולרי צר לי אין פתרון למעט המנעות

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט