שאלה בנושא כיבוי/הדלקת המחשב

שלום רב, לאחרונה שידרגתי את המחשב מחלונות 8 לחלונות 8.1. כשהיה לי את חלונות 8, הייתי נוהג לכבות את מתג ההפעלה לאחר שהייתי מכבה את המחשב כי אם היה קצר חשמלי בבית אז המחשב היה נדלק מעצמו, וכשהייתי רוצה להפעיל את המחשב אז הייתי כמובן מעביר את מתג ההפעלה ממצב 0 למצב 1 ולוחץ על כפתור ההפעלה. כיום, כאשר אני מעביר את מתג ההפעלה ממצב 0 למצב 1 אז המחשב נדלק ישר מבלי שאני צריך ללחוץ על כפתור ההפעלה. אבקש לדעת איך להחזיר את המצב לקדמותו. תודה.

שלום

נסית כיבוי מלא והוצאה מהחשמל ,לא ניתוק כפתור?

שלום ,

אני מצטרפת לדבריו של טל.

לא רצוי להתעסק עם מתג ההפעלה ולשחק בין 0 ל 1.

בגדול, במידה וכבר יש הפסקת חשמל כדאי להמתין כמה זמן (יותר מכמה דקות. כמה שיותר יותר טוב) ולא להדליק ישר את המחשב.

וכדאי להצטייד במגן ברקים למחשב ולכל מכשירי החשמל בבית

בברכה,
הילה
מדריכת מחשבים
לחצו על הקישור כדי להגיע לעמוד היוטיוב שלי:
https://www.youtube.com/user/hillacomputers

ניתן ליצור איתי קשר ע"י הודעה אישית בפורומים או בסקייפ: Hilla.skype

תודה על התגובות. כיבוי מלא והוצאה מהחשמל לא הועילה אבל אני סבור שהבעיה נפתרה. כשקניתי את המחשב לפני שנתיים, היתה איתו בעיה שכשהייתי מכבה אותו אז המסך היה נכבה אבל למחשב לקח די הרבה זמן לכבות את עצמו. חיפשתי אז מידע באינטרנט וגיליתי איך אפשר לגרום לו לכבות את עצמו מהר וכך נהגתי. את ההוראות רשמתי על פתק קטן וכשחיפשתי אותו עכשיו אז גם מצאתי אותו. הולכים לכפתור "search" שנמצא בתפריט ומקלידים "power", מגיעים ל windows powershell, לוחצים על settings ואז על change what the power buttons do

מורידים את ה v מ:

turn on fast startup (recommended)

ו save changes

זה פותר את הבעיה שלוקח למחשב הרבה זמן להכבות וגם את העניין שעליו שאלתי. תודה וכל טוב.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר