שגיאה במחשב

שלום רב

אני לא מצליח להוריד ולפתוח קבצים מסוימים במחשב אפילו מתוך אתר של מייקרוסופט עצמו ,מופיעה לי תמיד הערה שקובץ זה מכיל וירוס ונמחק .

למישהו יש מושג ממה זה נובע ומה אני אמור לעשות ?

פרטים נוספים

אז כך : מערכת ההפעלה היא 7HOME  , אנטי וירוס של AVG FREE , פירוול של ווינדוס , ואני מחובר לראוטר  , הקבצים שאני מנסה להוריד הם של  יWindows 7 Upgrade Advisor     וגם שאני מנסה לפתוח קבצים של וורד או אקסל מתוך מייל גם יש לי הודעה על וירוס  ואם אני מנסה לפתוח את אותו קובץ במחשב אחר , הכל תקין

שלום

האנטי וירוס מזהה את הקובצ כוירוס

הורד את הקובצ וסגור את האנטיוירוס לחצי שעה או שתתקין אחר חינמי

לדוגמה אבסט או אוירה

בהצלחה

הי , הבעיה היא שהוא לא נותן בכלל להוריד את הקובץ הוא מגדיר אותו מראש כוירוס ומוחק אותו וזה קרה לאחר שהתקנתי בנוסף advanced system care ובנוסף התקנתי גם cccleaner ומאז התחילו הבעיות , ברגע שנסיתי להוריד ב-bittorent תרגום לסרט מתוך אתר ישראלי של תירגומים קיבלתי הודעה של סוס טרויאני בתוכנה אנטי וירוס

היי

אפרופו וירוסים, יש לי שאלה.

לאחרונה הורי קנו לאחי הקטן סמארטפון מה זה מדליק (ברור שהוא ממש התלהב והרגיש 'גדול' emo_04.png)

אז בשבוע הזה הוא כל הזמן מוריד אפליקציות ומשחקים. העניין הוא שלפעמים אני שומעת בחצי אוזן שיש וירוסים גם באפליקציות ובדברים כאלה. יש דבר כזה אנטי וירוס לסמארטפון והאם זה בכלל שווה משהו? לא'דעת אם זה משנה אבל יש לו מכשיר קטן, סמארטפון לילדים כזה...

תודה מראש
נטלי

שלום

כפי שציינתי יש צורך לסגור את כל תוכנות ההגנה הקיימות

או להתקין אנטי וירוס אחר.

איזה אנטי וירוס יש לך במחשב ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר