מה גורם למחשב להיות איטי? מתבטא במיוחד בקובץ המצורף

היי,

יש לי מחשב פנטיום 4 3.20GH וזיכרון 2 ג'יגה (אם צריך פרטים נוספים אני אכתוב).

המחשב יחסית איטי גם לאחר פירמוט, ניקוי הסטוריית cookies, סריקות אנטי וירוס ותוכנות ריגול - הוא פשוט לא מתפקד ב 100 אחוז כפי שאמור מבחינת מהירות כולל גלישה באינטרנט (מהירות גלישה 5 מגה, בדקתי גם באתרים של הספקיות).

זה מתבטא במיוחד למשל במשחק הבליץ בפייסבוק (צירפתי קובץ) כשמקבלים מטבעות במתנה אז המספרים עצמם רצים ממש לאט- לא כמו במחשבים אחרים שיצא לי לראות שזה עניין של 2-3 שניות לכל היותר, אצלי זה יכול להגיע גם ל 10-8 שניות שהמספרים רצים על המסך...

כמובן שבפתיחת דפים חדשים/ העלאות/ צפייה ישירה/ כניסה למשחק/ כל דבר אפילו בלי קשר לאינטרנט - קיימת איטיות, מעין דיליי.

תודה לעוזרים!

שרית שלום רב,

אני חושב שיש כמה דברים שיכולים לעלות על האיטיות שזה כונן קשיח ישן שצריך לקנות חדש משום שלפעמים יש בלאי וזה גורם גם לאיטיות והדבר היותר חשוב הוא להרחיב את הזכרון ל 4 ג'יגה לפחות אם את לא רוצה להרחיב אז לפחות תשתדלי לסגור סקייפ, מסנג'ר, אייסיקיו ודפדפנים אחרים שאת לא צריכה או כל דבר אחר כמו אימיול וכדומה כל מה שיכול להאט את המחשב תסגרי פשוט את התוכניות שלהם בזמן שאת משחקת בבליץ בפייסבוק.

פרמטר חשוב נוסף שתשימי הצפנה לרשת שלך במידה ואת ברשת אלחוטית משום שגולשים אחרים יכולים גם להאיט לך את הגלישה במידה כמובן וכל עוד ואת גולשת באינטרנט אלחוטי.

בברכה,

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

מניסיון להרחיב ל 4 גיגה לפנטיום 4 זה מיותר- אלה להרחיב ל 4 רק כאשר יש מעבד עם 2 ליבות או יותר ומערכת הפעלה 64 סיביות אחרת זה מיותר.

לגבי האיטיות - כמו שאמר מעליי - זה יכול להיגרם מדיסק קשיח לא מהיר חשוב שיהיה במהירות 7200.

עוד גורם נוסף זה שהמחשב מתחמם יותר מידי ולכן המחשב איטי, תתקני את התוכנה speedfan ותבדקי את הטמפרטורה של המעבד ודיסק קשיח, במידה וזה מגיע לטמפרטורת גבוהות יש צורך בניקיון במחשב לשם הסרת אבק.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר