לברק אביב שלום רב התקנת תוכנה פריוריטי

נסיתי להתקין תוכנת פריורטי במחשב במחשב מותקנת תוכנת windows xp אקספולרר 8 לאחר שהכנסתי ססימאות על מנת להתקדם לשלב הורדת התוכנה הופיע כיתוב priority on sql server inatallation failed הסבירו שצריך למחוק תוכנות שתומכות ב sql מה עושים תודה איתמר

תשובה

איתמר שלום רב, לא הבנתי מהיכן הורדת ועל איזה ססמאות מדובר, אם הורדת תוכנה חוקית יש לה גם תמיכה, לא הבנתי מה שאמרת הורדת או שלא הורדת את התוכנה? בזמן ההורדת יש לך את השגיאה או בזמן ההתקנה לא הבנתי כל כך אולי התוכנה שהורדת היא עם באגים בברכה, ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

לברק תודה על התגובה התוכנה חוקית אני לומד רכש ולוגיסטיקה

יש שלב של הכנסת ססימה ולאחר מכן שלב של הורדת הקבצים ואז מופיעה ההודעה priority on sql server inatallation failed אצל חבר שיש לו WINDOWS 7 הצלחתי להתקין אמרו לי שצריך לנקות קבצים עם SQL על מנת שאני אוכל להתקין תודה איתמר

תשובה

איתמר שלום רב, SQL זה מסד נתונים, מה זה לנקות קבצים עם SQL לא כל כך הבנתי למה הכוונה שלך, אם אתה מנסה להוריד את הקבצים והם נמצאים על שרת שהוא מכיל בסיס נתונים אז יכול להיות שהבסיס נתונים הוא פשוט לא טוב נסה בכל זאת לעשות את הדברים הבאים: כנס מדפדפן אחר ותנסה להוריד את הקבצים מחק קבצים זמניים מהדפדפן ותנסה להוריד שוב ודווח בברכה, ברק ברקאי

מנהל הפורום
1000+

נסיתי להתקין תוכנת פריורטי במחשב במחשב מותקנת תוכנת windows xp אקספולרר 8 לאחר שהכנסתי ססימאות על מנת להתקדם לשלב הורדת התוכנה הופיע כיתוב priority on sql server inatallation failed הסבירו שצריך למחוק תוכנות שתומכות ב sql מה עושים תודה איתמר

על איזה מחשב אתה מנסה להתקין אותה?

במקרה אני עובד עם הממשק הזה, לדאבוני הוא לא עושה עבודה טובה. תוודה שהגרסה שאתה מתקין מותאמת למערכת ההפעלה שלך. נשמע לי שניסית להתקין את התוכנה על מערכת לא נכונה, או לחלופין היא מתנגשת עם תוכנות אחרות המותקנות במחשב.
מנהל הפורום
1000+

תשובה

איתמר שלום רב, SQL זה מסד נתונים, מה זה לנקות קבצים עם SQL לא כל כך הבנתי למה הכוונה שלך, אם אתה מנסה להוריד את הקבצים והם נמצאים על שרת שהוא מכיל בסיס נתונים אז יכול להיות שהבסיס נתונים הוא פשוט לא טוב נסה בכל זאת לעשות את הדברים הבאים: כנס מדפדפן אחר ותנסה להוריד את הקבצים מחק קבצים זמניים מהדפדפן ותנסה להוריד שוב ודווח בברכה, ברק ברקאי

לברק המון תודות בעזרה בהתקנת מערכת פריוריטי

השקעתה מזמנך במשך יומיים שירות ויחס מעולה בברכת מועדים לך לאביב ולכל בית ישראל איתמר

אין על מה

מנהל הפורום
1000+

שלום רב איתמר

אני מציע לך לרכוש פריוריטי באופן מסודר ובשיטה שלא תעלה לך הרבה כסף: פריוריטי בענן

איתמר אני עובדת בחברת תוכנה לפריורטי שנקראת FBC (אולי שמעת?) צור איתי קשר דרך אתר החברה ואשמח לעזור לך :) (בחינם כמובן)

בתור מי שמכיר היטב את התחום, הייתי רוצה להמליץ על חברת EDP, העוסקת בהטמעת פריוריטי בשוק ה-SMB
ועושה זאת שנים על הצד הטוב ביותר. מעבר להתמקדות בצרכים העסקיים הספציפיים של הלקוחות, החברה הזו
מספקת גם את כל השירותים הנלווים למחשוב ענן. 

אני מכיר חברה קטלנית בשם אשכול. יש להם אם אתה רוצה גם פריוריטי זום וגם חתימה דיגיטלית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר