חברה אנא עזרו לי בבקשה די דחוף למרות כל 4 השאלות ב 1.

1 התקנתי תוכנת נוקיה OVI לסנכרון הפלאפון והמחשב וכעת היא שולטת לי על כל קבצי הסאונד למרות שאני לא רוצה בכך. כיצד אני מחזיר את ההגדרות של המחשב לברירת המחדל שהיתה לפני ההתקנה? 2. כשאני מנסה להדפיס מכתבים מהאימאל של וואלה זה מדפיס לי את כל המוצג על המסך כולל תצוגת הספריות של תא הדואר וכולל כל מה שלא צריך כי אני צריך רק את הטכסט שנכתב עבורי באימאל ולא את כל הזבל מסביב, אז כיצד פותרים זאת בבקשה? 3. בצפיה והאזנה לקטעי וידאו של וואללה באינטרנט אך לא רק, יש בעיה של צורך בסטרימר כי הקובץ מוצג מקרטע ואיטי מאוד ואי אפשר להבין ולזהות כלום ממנו ואינו תואם כלל לפס הקול. יש לכם רעיונות לעזרה בעברית פשוטה? 4. כיצד מונעים מכל הפרסומות הקופצות לשבש לי את החיים במחשב? לא מצליח לבלום אותם למרות שמוגדר חסימה שלהם. כל עזרה שתינתן תבורך. תודה מראש.

היי 1234502

לגבי שאלתך השנייה, כדי לא להדפיס את כל דף האינטרנט, אלא רק את תוכן המכתב, לחץ על לחצן ההדפס בתפריט של התיקייה שנמצא לצד מחק, השב, שלח וכו', ולא על לחצן המדפסת של הדפדפן. לגבי השאלה הרביעית, אם הדפדפן הוא אקספלורר, לחץ על כלים > חוסם הפריטים המוקפצים > הגדרות ... > בחר רמת חסימה גבוהה. בדפדפן כרום, לחצן מפתח הכלים > אפשרויות > מאחורי הקלעים > הגדרות תוכן > סמן את אל תרשה לאף אתר להציג הודעות קופצות. ליאור

מישהוא בכל זאת יהיה נחמד פה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר