בעיה בצפייה בMEGAVIDEO

בימים האחרונים, כשאני צופה בMEGAVIDEO, המחשב פתאום נעצר לי. בהתחלה רק התמונה נעצרת והאודיו ממשיך לרוץ, עד שפתאום המסך שלי נכבה וגם האודיו מפסיק. רק לחיצה על כפץור הRESET מחזיר את המחשב לחיים... בדקתי וירוסים ורוגלות ואין! אני אציין שהמחשב שלי חדש כמעט לחלוטין, וזה קורה כשאני צופה ע"י גוגל כרום.

תשובה

ליאת שלום רב, יכול מאוד להיות שיש לך תקלת חומרה בין אם זה בכרטיס מסך או בלוח נסי לבצע את הדבר הבא - כנסי לא לגוגל כרום אלא ל FF או ל אקספלורר ותבדקי זאת, בכל אופן אין שום סיבה שהמחשב יעשה ריסטרט אלא אם כן מדובר בתקלה של לוח האם, אנא גשי לאותה חנות שרכשת על מנת לממש את האחריות יצרן, אל תזניחי משום שככל שעובר הזמן ככה גם האחריות תפוג תוקפה, אל תפתחי את המארז או תקראי לטכנאי מחשבים שיבצע זאת משום שזה מחשב חדש ולרוב עם פתיחתו של המארז לא על ידי החברה גם תפוג האחריות של המחשב בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

כמה הערות...

המחשב נקנה לפני כמה חודשים ולא ממש ממש עכשיו. המחשב לא עושה ריסטרט לבד אלא נתקע בהדרגה כפי שהסברתי ואז קופא והמסך עצמו פשוט נכבה לבד. אני צריכה לעשות ריסטרט מהמחשב עצמו כדי להחזיר אותו לתפקוד. באקספלורר זה לא עושה את זה . רק בגוגל כרום תודה רבה

תשובה

ליאת שלום רב, את טוענת כעת שהמסך בלבד הוא זה שנכבה אז הבעיה יכולה להיות בכרטיס המסך, במסך עצמו, יכול להיות גם בכבילה או באחד המגעים, או בדרייבר או באחד התוספים. אנא נסי להסיר את גוגל כרום ולהתקינו מחדש על הדרך מחקי מהמחשב קוקיז, וקבצים זמניים. ממתי הבעיה החלה? ואם נעשה אילו שהם שינויים כלשהם במחשב? נסי לבצע שחזור המערכת לאחור ממתי שלפני שהחלה התקלה ותנסי לבדוק אם עזר, כמובן בצעי גיבוי בטרם עת. מחשב שיוצא מבית העסק יש לו עד כמה שידוע לי שנה אחריות לפחות עדיין ניתן לממש אחריות יצרן. בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט