חיבור אוטומטי לרשת

שלום אני משתמש ב Windows 7. כל פעם שאני רוצה לגלוש באינטרנט אני צריך לעשות דאבל קליק על האייקון של המודם ואז connect. מכיוון שתמיד אני משתמש ברשת, הייתי רוצה שיא תתחבר בורה אוטומטית כשאני מפעיל את המחשב, ושאני לא אצטרך להפעיל את המודם. זה אפשרי? איך? תודה רבה (-:

שלום רב

בשביל להתחבר לאינטרנט באופן אוטומטי עליך להשתמש בראוטר במקום מודם. מודמים תמיד מחייבים חיבור ידני לרשת, לעומת ראוטרים שמגדירים אותם פעם אחת והם לא צריכים שום הפעלה ידנית.
מנהל הפורום
1000+

תודה.קיוויתי שיש דרך לעשות את זה

חיבור אוטומטי לרשת

שלום תומאס, רציתי לשאול אותך באיזו תשתית אתה מוגדר? (בזק/הוט) אם בהוט, יש להם תצורת חיבור BYPASS או "ללא חייגן" ואתה יכול לבקש מהם להגדיר אותך על זאת. אין תוספת תשלום בגין ההעברה וזאת פעולה שלוקחת כמה שניות, והכי חשוב שלא צריך שום ראוטר או ציוד קצה נוסף בכדי לגלוש "ללא חייגן". ערב טוב וחג שמח, פבל

דבר נוסף

דבר נוסף ששכחתי לציין הוא, אם אתה מגדיר את עצמך על "ללא חייגן" אצל התשתית אתה חייב להודיע על זאת גם לספק האינטרנט שלך (בזק בינלאומי/013 נטוויז'ן וכ'ו).

נכון

למען האמת זכרתי שישנה אפשרות כזאת אבל לא הייתי בטוח, עבר די הרבה זמן מאז שהתעסקתי עם הנושא הזה....יפה שזכרת!
מנהל הפורום
1000+

לא וודאי

זה לא וודאי שזו התשתית שלו אבל הזכרתי בכל מקרה, אולי יעזור.

עוד משהו קטן

עוד דבר קטן שנזכרתי בו, גם בתשתית של בזק כל מודם ניתן להפוך לראוטר אבל זה לא נתמך על ידי בזק ולהנחות מישהו לעשות את זה בעצמו ובמקרה של תקלה ובעיות עם המודם בזק "יזרקו" אותו, זה סיכון גדול מדי, אבל בכללי האפשרות קיימת ל"הרפתקנים".
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: vvss110
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר