פתיחת קבצים

שלום יש לי שאלה לגביי קבצים שהורדתי מיוטוב שאכן אני יכול לפתוח אותם עם הנגן אבל על מנת לפתוח אני עובר סדרת שאלות מפני שהמחשב לא יודע שהנגן הזה אכן פותח קבצים אלו ושואל כל פעם מחדש , הבעיה שאני לא יכול לסמן שהקבצים יפתחו תמיד עם נגן זה אין לי אפשרות לסמן בחלון " השתמש תמיד בתוכנית שנבחרה .......וכו " אני מעלה תמונה

נסה...

להפעיל את הסקריפט הזה במחשב. לאחר הפעלה אתחל את המחשב ובדוק בהצלחה אבי

לפני שאני אפעיל את הסקריפט

אני רוצה לציין ששאר הקבצים במחשב ואפילו באותו פורמט נפתחים עם הנגן בלי בעיות רק הקבצים החדשים שאני מוריד מיוטוב נוצרה הבעיה הזאת כלומר זאת לא בעיה גורפת לכל הקבצים שנפתחים עם הנגן האם עדיין אתה ממליץ להפעיל את הסקריפט ?? ותודה על ההענות

אתה בטוח שהם באותו פורמט ?

קבצים מיוטיוב הם בפורמט flv ואינם ניתנים לצפייה בנגן המדיה פלייר. יש נגנים שכן מנגנים את הפורמט הזה כמו FLV Player שניתן להוריד מכאן. תוכל גם להוריד את הקבצים מיוטויוב עם תוכנת הורדה ייחודית שגם ממירה את הקבצים לפורמטים שהנגן מדיה פלייר מסוגל לקרוא. חזור לדווח אבי

לפי דעתי הם

מאותו פורמט אני חושב MP4 אני מעלה תמונה של תקייה שיש לי בה קבצים שהורדתי בעבר ושהנגן מנגן ישר וקבצים שהורדתי בזמן האחרון שאתה תראה שהם בצבע שווינדוס לא יודע איזה קבצים אלו אני לא משתמש בווינדוס מדיה פלייר אני משתמש בנגן BSPLAYER וכן אתה יכול כיום להוריד מיוטוב גם בפורמטים אחרים לא רק FLV כמו מאתר זה http://www.savevideodownload.com/download.php שאתה יכול להוריד בכמה פורמטים

הנה התמונה והקישור

זה התמונה הנה הקישור

תראה...

אני לא יודע מה אלה הקבצים שהורדת. והדרך שבה אתה מוריד קבצים מיוטיוב לא הכי טובה. יש תוכנה חינמית ומעולה בשם YouTube Downloader שבאמצעותה אתה יכולה להוריד תכנים למחשב ותוך כדי הורדה גם להמיר אותם לפורמט שהנגן מזהה ומנגן. נסה וחזור לדווח בהצלחה אבי

זאת אומרת להפעיל את הסקריפט ?

רק לציין מערכת ההפעלה היא אקספי פרו בעברית עם SP3 תודה

זה לא מה שאמרתי....

אתה עשית סלט מהשירשור הזה ולא נתת את כל המידע. פשוט תוריד את התוכנה שהמלצתי ובעזרתה תוריד תכנים מיוטיוב. אל תשכח להגדיר המרה לפורמט שמזוהה על ידי הנגן שלך. נסה להוריד את אותם תכנים שהייתה איתם בעיה באשר לסקריפט זה לבעיה אחרת. ודרך אגב, התוכנה שסימנת בתצלום הראשון שהעלת היא לא תוכנת נגן אלא תוכנה להורדת קבצי טורנט אבי

פתיחת קבצים

שלום יש לי שאלה לגביי קבצים שהורדתי מיוטוב שאכן אני יכול לפתוח אותם עם הנגן אבל על מנת לפתוח אני עובר סדרת שאלות מפני שהמחשב לא יודע שהנגן הזה אכן פותח קבצים אלו ושואל כל פעם מחדש , הבעיה שאני לא יכול לסמן שהקבצים יפתחו תמיד עם נגן זה אין לי אפשרות לסמן בחלון " השתמש תמיד בתוכנית שנבחרה .......וכו " אני מעלה תמונה

עם איזו תוכנה אתה מנסה להציג את הקבצים הללו?

אני לא בטוח שהמדיה פלייר תומכת ב MP4. וייתכן שהקבצים שהורדת לא תקינים מלכתחילה. נסה להוריד אותם שוב, והשתמש בנגן VLC, שמסוגל להציג הכל בלי בעיה.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר