שבוע טוב לכולם צריכה עזרה דחוף

שבוע טוב לכולם הבעיה שלי היא כזאת המחשב שלי אחרי פירמוט התקנתי sp3 xp המחשב שלי לא מזהה את הארד דיסק החיצוני ואת הדיסקונקי כן מזהה אני רוצה לציין שהארד דיסק החיצוני תקין כיוון שניסיתי אותו על מחשב אחר שולחת לכם תמונות של המצב בתקווה שתעזרו תודה מראש
.jpg

מצרפת עוד צילום

מסך מקווה שיעזור.....

נסי משהו שלעיתים עוזר....

כבי את המחשב והוציאי את התקע מהקיר הוציאי את כל התקני ה - USB המחוברים למחשב לחצי לחיצה ארוכה וממושכת בערך דקה אחת על כפתור ההדלקה של המחשב כדי לרוקן חשמל סטטי שאולי הצטבר. חברי שוב את ההתקנים למחשב והכניסי את התקע לקיר הדליקי את המחשב ובדקי. אם לא עוזר נסי לנטרל את כל ההתקני ה USB ולהשאיר רק עכבר ומקלדת ואז נסי לחבר את הכונן החיצוני ולבדוק. בהצלחה אבי

שבוע טוב לכולם צריכה עזרה דחוף

שבוע טוב לכולם הבעיה שלי היא כזאת המחשב שלי אחרי פירמוט התקנתי sp3 xp המחשב שלי לא מזהה את הארד דיסק החיצוני ואת הדיסקונקי כן מזהה אני רוצה לציין שהארד דיסק החיצוני תקין כיוון שניסיתי אותו על מחשב אחר שולחת לכם תמונות של המצב בתקווה שתעזרו תודה מראש

בדיוק טיפלתי בבעיה דומה

דיסק חיצוני ד=בגודל 1TB שהחליט להיעלם ביום בהיר אחד ואף מערכת לא הצליחה לזהות. מצאתי תוכנה קטנה וחינמית בשם EASEUS PARTITION RECOVERY שעשתה עבודה מצויינת ותוך שעה בערך הדיסק עם כל המידע שעליו חזר לחיים. http://www.easeus.com/download.htm הנה קישור להורדת התוכנה. יש שם מספר תוכנות, עלייך לבחור את PARTITIONRECOVERY שהיא גם חינמית. לאחר שהורדת והתקנת, עלייך לוודא שהכונן החיצוני מחובר ודולק. התוכנה תשאל איזה כונן ברצונך לשחזר, היא תציג בפנייך את כל הכוננים שזיהתה. תבחרי בכונן הרצוי, לאחר מכן תבחרי בבדיקה מעמיקה ובסוף תסמני את הכונן שוב והוא יתחיל להריץ בדיקה. תוך שעה בערך הוא אמור לסיים וזהו.
מנהל הפורום
1000+

אביב.... זה לא המקרה....

עובדה היא שמחשב אחר כן מזהה "כך לדבריה"... הבעיה היא במחשב שלה. יכול להיות בעיית מתחים נמוכים. אין צורך בשיחזור וייתכן אף שפעילות כזו שלא לצורך כמו שאתה מציע עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך. זו דעתי וזכותה לבחור גם בהצעתך ! אבי

נסי משהו שלעיתים עוזר....

כבי את המחשב והוציאי את התקע מהקיר הוציאי את כל התקני ה - USB המחוברים למחשב לחצי לחיצה ארוכה וממושכת בערך דקה אחת על כפתור ההדלקה של המחשב כדי לרוקן חשמל סטטי שאולי הצטבר. חברי שוב את ההתקנים למחשב והכניסי את התקע לקיר הדליקי את המחשב ובדקי. אם לא עוזר נסי לנטרל את כל ההתקני ה USB ולהשאיר רק עכבר ומקלדת ואז נסי לחבר את הכונן החיצוני ולבדוק. בהצלחה אבי

עשיתי מה שכתבת אבל עדיין לא עובד תיכף מצרפת עוד צילומים שתבינו מה שקורה

אביב.... זה לא המקרה....

עובדה היא שמחשב אחר כן מזהה "כך לדבריה"... הבעיה היא במחשב שלה. יכול להיות בעיית מתחים נמוכים. אין צורך בשיחזור וייתכן אף שפעילות כזו שלא לצורך כמו שאתה מציע עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך. זו דעתי וזכותה לבחור גם בהצעתך ! אבי

לא ראיתי שהיא ציינה שבמחשב אחר הכונן מזוהה

אם כן אזי הבעיה היא אחרת. וגם אופן הטיפול. 1. קליק ימני על המחשב שלי. 2. ניהול. 3. התקני אחסון. בחלון הזה הוא יראה את כל הדיסקים שהמערכת מזהה. במידה והמערכת לא מזהה כונן היא לא תציג אותו בכלל. נסי להגיע לחלון וצרפי תמונה כדי שנוכל לראות מה המערכת מזהה.
מנהל הפורום
1000+

עשיתי מה שכתבת אבל עדיין לא עובד תיכף מצרפת עוד צילומים שתבינו מה שקורה

תמונה מס 4

פה כשהדיסקונקי מחובר

תמונה מס 5 כשהארד דיסק מחובר

אם הכונן עובד במחשב אחר

ייתכן ומוקצת לו אות שכבר מוקצת לכונן אחר ולכן המחשב לא מציג אותו. כלומר, ייתכן והמחשב קורא לו "D" כשכבר יש לו כונן אחר באותה הקצאה ולכן הוא לא מציג את החיצוני. במקרה הזה, כנסי לניהול כמו שהסברתי לעיל, שם תמצאי את הכונן החיצוני, קליק ימני עליו ואז יש לך - "שינוי אות הכונן". ואז פשוט תשני לאות שלא קיימת או שתבחרי באפשרות שהמחשב יקצה אוטומטית אות פנויה.
מנהל הפורום
1000+

אם המערכת לא מציגה את הכונן החיצוני

תשתמשי בתוכנה שהמלצתי בהתחלה.
מנהל הפורום
1000+

עשיתי אבל עדיין לא עוזר

אני משוכנע שיש בעיית מתחים, לפיכך...

נסי להחליף את כבל ה USB שמחבר את הכונן החיצוני למחשב לכבל קצר יותר ככל שניתן רק כדי שננסה להתחקות אחר הבעיה האמיתית. חזרי לדווח אבי

הנה לפי התמונה שהוספת פה

אני יכול להבין מה קרה. באותו מסך שבתמונה את צריכה לסמן את הכונן שהסטטוס שלו - LOST, ורק אותו בלבד. אחרי שסימנת אותו התוכנה תתחיל לשחזר את הנתונים שלו. זה לא אמור לקחת הרבה זמן. נסי את זה.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר