שינוי פורמט של קובץ מוסיקה

היי יש לי דיסק בפורמט MP3 שהייתי רוצה לשכפלו לצורך שמיעת המוסיקה שבו במכוניתי. אני מבקש לדעת איך אני צורב אותו על דיסק אחר בפורמט שאוכל לשמוע אותו במכוניתי. בברכה אי לי

תוכנות צריבה מבצעות בד'כ המרה

העתק את קבצי ה MP3 למחשב ולאחר מכן פתח תוכנת צריבה ובצע צריבת מוזיקה (לא דאטה) התוכנה אמורה להמיר לקובץ שנתמך בנגני CD רגילים תוכל לדעת לפני הצריבה עצמה ע'י הסתכלות על גודל השטח הדרוש לצריבה (שמסומן בד'כ למטה לפחות בנרו) גודל שטח הצריבה יהיה פי בערך 10 יותר גדול מהקבצים המקוריים במידה ולא הצליח ניתן להשתמש בתוכנת המרה למשל FORMAT FACTORY תוכנה קלה להפעלה להמרת קבצי אודיו וידאו תמונות ועוד מכל פורמט

ממליץ על Goldwave

אני ממליץ לך לבדוק את תוכנת Goldwave נוחה לעריכה פשוטה של קבצי קול(חיתוכים וכו') ומאפשרת בעצם להמיר מפורמטים רבים. הערה: ההודעה נערכה בשל פרסום אשר אסור על פי חוקי הפורום

תוכנות צריבה מבצעות בד'כ המרה

העתק את קבצי ה MP3 למחשב ולאחר מכן פתח תוכנת צריבה ובצע צריבת מוזיקה (לא דאטה) התוכנה אמורה להמיר לקובץ שנתמך בנגני CD רגילים תוכל לדעת לפני הצריבה עצמה ע'י הסתכלות על גודל השטח הדרוש לצריבה (שמסומן בד'כ למטה לפחות בנרו) גודל שטח הצריבה יהיה פי בערך 10 יותר גדול מהקבצים המקוריים במידה ולא הצליח ניתן להשתמש בתוכנת המרה למשל FORMAT FACTORY תוכנה קלה להפעלה להמרת קבצי אודיו וידאו תמונות ועוד מכל פורמט

תודה רבה לשני המגיבים

היי תודה רבה לשניכם. הבעיה כנראה שהמכשיר אינו מזהה קובצי מוזיקה על דיסק DVD . הוא זיהה את הקבצים הנ"ל על CD רגיל. שוב תודה רבה אי לי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר