איך לבחור ראוטר וכיצד להתקין

אני מחובר לאינטרנט דרך הוט ומשתמש במודם thomson בנוסף יש לי מכשיר קו טלפון של נטויז'ן. לאחרונה קניתי לפטופ ואני רוצה להתקין ראוטר וואיירלס (כדי לגלוש בסלון עם הלפטופ). ראיתי בזאפ שראוטרים מתחילים סביב ה40ש"ח האם אפשר לקנות מזאפ ולחבר למחשב שלי אם כן כיצד לחבר כך שהכול ימשיך לעבוד כמו שצריך כולל הטלפון? אם אפשר המלצה (לינק לזאפ או חנות) למכשיר מתאים הוט הציעו לי ב9ש"ח לחודש לשנה וחצי וממש לא בא לי לשלם להם כאלו סכומים ובטח שלא להתחייב. תודה מראש

אני משתמש בראוטר אדימקס תקן N אנטנת MIMO ואין תלונות בכלל...

ממליץ לך על edimax או d-link בתקן N כמובן שלי עולה 250 ש"ח בחנות KSP MIMO משפר את קליטת האות...בכל מקרה לא לחשוב על ראוטר שהוא לא תקן N ראוטר טוב אך יותר יקר הוא DLINK DIR 655 שנמצא בזאפ אם אתה רוצה גם חיבור USB לחבר מדפסת או DOK זה יעלה יותר אתה יכול לקרוא סקירות מאתר netchief

בחירת ראוטר

הי דרור, אתה אכן יכול לרכוש ראוטר מכל חנות במחיר יחסית סביר, אגב ראוטר שעולה 40 ש"ח לא מומלץ בטח בעל טווח קליטה נמוך (ומהירות נמוכה). החיסרון בזה שאתה רוכש עצמאית הוא שאין לך תמיכה מהתשתית ולא מהספק בראוטר שקנית עצמאית. אגב אין התחייבות בהשכרת ראוטר לפחות בהוט, אתה משכיר את הראוטר ושרוצה מחזיר אותו לתחנות שלהם בקניונים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: arikhz
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר