האם ניתן להשיג מערכת הפעלה WIN XP PRO חוקית בעברית?

לדברי טכנאי מוכר מחשבים שמעתי שלא ניתן להשיג יותר האומנם? לא רוצה להתקין את החדשה 7 בגלל בעיות הגיבוי שלה ואני צריך גיבויים תכופים אחת ליממה לפחות. מי שהוא כאן יודע משהוא? אשמח לקבל פרטים נוספים. תודה.

בדוק...

בחנות כאן בצלחה אבי

או.....

חפש גם כאן אבי

לדברי טכנאי מוכר מחשבים שמעתי שלא ניתן להשיג יותר האומנם? לא רוצה להתקין את החדשה 7 בגלל בעיות הגיבוי שלה ואני צריך גיבויים תכופים אחת ליממה לפחות. מי שהוא כאן יודע משהוא? אשמח לקבל פרטים נוספים. תודה.

אילו בעיות גיבוי שמעת שיש ל WIN7??

אתה צריך לבצע גיבוי כל שעה? כל יום? אין דבר ש XP יכולה לעשות ש WIN7 לא יכולה ואפילו יותר טוב. מלבד זאת אתה יכול תמיד להשתמש בתוכניות חיצוניות לביצוע גיבויים. כמו למשל תכנת ACRONIS.
מנהל הפורום
1000+

או.....

חפש גם כאן אבי

תודה לשניכם ומסתבר שצדקתי לפחות חלקית.אין להסיג.

מה פירוש OEM? רק במחשב חדש? ומה אני עושה עם כל המחשבים שיש לי בבית? הצורך שלי דווקא במערכת הספציפית הזו היא בשל תאימות לשאר המחשבים בבית ובעסק. מה אתם מציעים? אני מעדיף להשאר ב XP PRO כי אותה אני מכיר הרבה יותר טוב. תודה לשניכם.

אתה מדבר מתוך חוסר נסיון עם WIN7. היא בעלת תאימות מלאה עם XP והרבה מעבר.

אבל אם אתה מעדיף להשאר עם מערכת בת 10 שנים, מלאת באגים ופרצות אבטחה ושבקרוב תסתיים התמיכה הרשמית שלה אפילו מטעם מיקרוסופט, מי אני שאמנע ממך...
מנהל הפורום
1000+

קרא כתבה בנושא על ההבדלים בין סוגי הרשיונות

אמנם כתבה ישנה אך מאוד ממצה כנס לכאן ותשכיל. להבנתי מומלץ לך לרכוש את המערכת עם רשיון Retail לשאלתך הנוספת... אני בניגוד לאביב הייתי ממליץ לך להשאר על XP לפחות בשנתיים הקרובות וזאת בגלל ההיכרות שלך ושל העובדים בעסק שלך עם מערכת הפעלה זו. מערכת ההפעלה XP עם חבילת השירות השלישית מאוד יציבה ומאוד ידידותית. המעבר למערכת הפעלה win7 תלווה בהמון בעיות כיוון שהמערכת לא תואמת להרבה תוכנות שמתאימות ל XP. עם זאת אני חייב לומר שמערכת ההפעלה win7 מצוינת אך כמו כל תוכנה חדשה יחסית היא חולה במחלות ילדות ונידרש עבורה מערכת מחשב עם קונפיגורציה דיי גדולה כמו מערך זיכרון מינימלי של 2 ג'יגה בייט. באשר לעתיד אין מניעה שתצטרך לעבור ל win7 אך כאמור בשל הסברך לא הייתי ממליץ כעת. בהצלחה בהמשך הדרך אבי

אכן, קלעתה בול לבעיה המרכזית וזה כל העידכונים והדריברים.

לא אשכח לעולם את הצרות הגדולות שהיו לי במעבר מ 98 ל XP ולפני כן במעבר מ גירסת חלונות 3 ל 95-98 ולפני כן מ DOS 6 ל WINDOWS בכלל. אני מהקשישים שעבדו בעבר בדוס, איינשטיין קיו טכסט ולוטוס וככל שאני מזדקן יותר כך המעבר קשה יותר ממערכות הפעלה האחת לשניה ובעסק זה קשה שבעתיים. אני יודע שלבני גילכם הרבה הרבה יותר קל וקליט כל העסק אך לבני גילי זה באמת לא כל כך פשוט. וכמובן שתודה לשניכם.

תודה,החכמתי. ולשאלת השאלות! יש מקבילה בחינם? אובנטו לינוקס מה הן

בעצם שונות מ XP והשאלה שלי באמת כנה כי אני לא מכיר ולא יודע, אבל באופן אופיס החינמית אני עורך ומדפיס מסמכים ברמה מספקת בהחלט ויש ים של תוכנות חינמיות שלפעמים טובות מאלו שבתשלום אז אנא, הארו את עינינו אם אפשר בבקשה. תודה.

זה נכון

זה נכון שאי אפשר להשיג וגם שמייקרוסופט כבר לא תומכת ואפילו יש טענות שהם בעצמם גורמים לבאגים בשביל שאנשים יתייאשו ויעברו לווינדוס 7

אילו בעיות גיבוי שמעת שיש ל WIN7??

אתה צריך לבצע גיבוי כל שעה? כל יום? אין דבר ש XP יכולה לעשות ש WIN7 לא יכולה ואפילו יותר טוב. מלבד זאת אתה יכול תמיד להשתמש בתוכניות חיצוניות לביצוע גיבויים. כמו למשל תכנת ACRONIS.

וינדוס 7

וינדוס 7 הרבה יותר טובה מ xp וברור שגם מויסטה

זה נכון

זה נכון שאי אפשר להשיג וגם שמייקרוסופט כבר לא תומכת ואפילו יש טענות שהם בעצמם גורמים לבאגים בשביל שאנשים יתייאשו ויעברו לווינדוס 7

בזה תמיד חשדתי בודאות כמעט אבל האשמה בצרכנים בלבד.

אם רוב הצרכנים יעברו למערכות פתוחות גם אם זה על חשבון נוחות יחסית שיש במערכות הסגורות בתשלום מיקרוסופט תנהג אחרת לגמרי אבל הצרכנים שבויים של מיקרוסופט ובהתאם הם משלמים כופר שבי. הבעיה הקשה ביותר היא לא עלות שדרוג מערכת ההפעלה אלא עלות שידרוגי החומרה וכח האדם לצורך לימוד והטמעת המערכת המשודרגת. כל פעם שאני מאולץ לשדרג מערכת אני נאלץ להחליף את רוב יחידות הקצה לחזקות ומהירות יותר, ולהעביר קורסים והשתלמויות למשתמשי הקצה בתוכנה וזה עוד לפני שדיברנו בכלל על חלק גדול מתוכנות שפשוט מאוד לא עובדות במערכת החדשה כי הן לא עודכנו ופותחו עבור אותה המערכת. לסיכום: כל שדרוג תוכנה מאלץ הוצאה של בין עשרות למאות אלפי שקלים לעסק ממוצע ואו אפילו למוסד לימודי ואני לא בטוח בכלל שיש למיקרוסופס זכות חוקית לעולל זאת לאנשים ועסקים ולכן צריך להתחיל להתקומם בשינוי הרגלי צריכה ולא לשתוק יותר בשום פנים ואופן. יש אלטרנטיבות אחרות אבל אנו כעוורים בחשכה ומשולים לבת יענה הטומנת את ראשה בחול לא לראות ולהראות.

תודה,החכמתי. ולשאלת השאלות! יש מקבילה בחינם? אובנטו לינוקס מה הן

בעצם שונות מ XP והשאלה שלי באמת כנה כי אני לא מכיר ולא יודע, אבל באופן אופיס החינמית אני עורך ומדפיס מסמכים ברמה מספקת בהחלט ויש ים של תוכנות חינמיות שלפעמים טובות מאלו שבתשלום אז אנא, הארו את עינינו אם אפשר בבקשה. תודה.

ממתין לתשובה לגבי מערכת הפעלה חינמית והבדלים ביניהן???????

לא נראה לי שאף אחד כאן לא יודע כלום על כך. תודה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר