שאלה ת הבהרה

כיוון שהאנטי וירוס שהיה מותקן על המחשב שלי משום מה נעלם.(בעקבות נסיון שלי לעדכן אותו).הוצע לי להתקין תוכנה של מסיר תוכניות זדוניות וגם תוכנה חדשה של אנטיוירוס..השאלה שלי אם אני חייבת את התוכנה של הסרת תוכניות זדוניות לפני שאני מתקינה אנטי וירוס? או שיש אפשרות רק להתקין אנטיוירוס? תודה רבה רבה לכל מי שיוכל לעזור - נורית

נורית....

לאור ההתרחשויות במחשב שלך הנוגעות לתוכנת האנטי וירוס NOD32 שמותקנת במחשבך הייתי ממליץ לך להסיר את התוכנה ולאחר מכן להתקין תוכנת אנטי וירוס כמו שאביב המליץ לך בשירשור הקודם שפתחת באותו עניין. כנסי לכאן וקראי איך להסיר את התוכנה. ממליץ להשתמש עם כלי ההסרה המיוחד NOD32 removal tool בהצלחה חזרי לדווח אבי

אבי - תודה כרגיל

אני לא לא רואה את תוכנת האנטי וירוס שהיתה לי ברשימת כל התוכניות ב"הוספה והסרה" אז האם בכל זאת צריך להוריד את תוכנת ההסרה לפני התקנת אנטי וירוס חדש? סליחה על הטירחה שאני גורמת..אני פשוט רוצה להיות בטוחה..תמיד עזרת לי..נורית

כן תורידי את תוכנת ההסרה....

ושמרי אותה על שולחן העבודה והפעילי משם. בהצלחה אבי

אבי תודה

את שלב תוכנת ההסרה ביצעתי..אז אתה ממליץ להוריד את התוכנה שאביב המליץ עליה? או משהוא אחר..מה שתגיד...תודה רבה

אני ממליץ על....

תוכנת אנטי וירוס שיש לה ממשק בעברית. שם התוכנה הוא avast תורידי את הגירסה החופשית. תצטרכי לבצע רישום קצר כדי לקבל רשיון לשנה שלמה. בהצלחה אבי

אבי - רק להגיד המון תודה - הותקן בהצלחה

אבי

מאז שהתקנתי את AVAST המחשב נעשה מאד איטי...ובכל מיני מקומות מופיע דירוג רייטינג...יש קשר לאיטיות המחשב לתוכנה?? אני ממש מתנצלת ותודה מראש - נורית

תראי....

תוכנת אנטי וירוס זו ידועה בצריכת משאבי זיכרון נמוכה במיוחד. לגבי דירוג הרייטינג, זוהי אינדיקציה למשתמש לראות האם האתר שהוא מתכוון לגלוש הוא מסוכן או שלא. למיטב זיכרוני ניתן לנטרל חלק מהאופציות שהתוכנה מסוגלת לבצע. אולי אם תנטרלי חלק זניח ולא חשוב התוכנה תכביד פחות על משאבי הזיכרון. אבי

אגב...

האם ביצעת רישום וקיבלת בדואר מס' רישוי לשנה ? אם לא התוכנה תפעל למשך 60 יום בתצורת דמו. אם בעיית האיטיות נמשכת תמיד ניתן להסיר את התוכנה ולהתקין במקומה אחרת. אני לא הייתי נחפז וממתין כמה ימים כדי לראות אם האטיות שאת מרגישה חלפה. חזרי לדווח אבי

בקשר לתהליך ההרשמה

ביצעתי את שלבי ההרשמה..בסוף ההרשמה יש מסמך שנראה לי כמו מסמך הסכמה..אך לא מצאתי מקום ל"אשר" או "לא לאשר"...ולא התקבל בדואר מס' רשיון לשנה..לא התקשר שום דואר.. מה שזה אומר כנראה שההרשמה לא נקלטה...מה לעשות? תודה על כל עזרה נורית

נורית..

כחלק מתהליך הרישום את נדרשת לספק כתובת אימייל. בסיום הרישום את אמורה לקבל מס' רישוי שאותו את אמורה להזין בתוכנה על מנת לקבל רישוי שנתי ושבעטיו התוכנה תוכל לעדכן את עצמה. בדקי שוב בתיבת הדואר שלך וראי אם קיבלת דבר דואר בעניין זה. אם לא קיבלת ייתכן והקלדת כתובת מייל משובשת. לפיכך ממליץ לבצע הסרה ולהתקין בשנית אלא שהפעם תהיי מרוכזת ותשימי לב לכל תהליך ההתקנה. בהצלחה אבי

אבי תודה על הרצון הטוב לעזור

מקווה להתגבר לבד..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר