מסך כחול 2

לפני כחודש ספרתי כאן על מסך כחול .אחרי דין ודברים עפ החברה שממנה רכשתי את המחשב קבלתי מחשב חדש ,ישר מהקופסה .בגלישה ראשונה הגיע מסך כחול .מחוברים למחשב :מקלדת , עכבר ומסך.מה יכול להיות לא בסדר ? אשמח לקבל תשובה .

צילה שלום

תראי צילה.... מסך כחול יכול להגיע בגלל שלל סיבות. לא אלאה אותך במגוון הסיבות אך אומר שזה מנגנון הגנה של ווינדוס שאמור לתת לנו אינדיקציה לגבי בעיה בתוכנה או בחומרת המחשב. כדי שנוכל לנסות לעזור תצטרכי לצלם במצלמה דיגיטלית את המסך הכחול ולהעלות לפורום. לכל מסך כחול יש את קוד השגיאה שלו ובהעדר פרט חשוב זה לא נוכל להתחקות אחר מקור הבעיה. בנתיים תוכלי להוריד תוכנה BlueScreenView למחשבך, להפעילה ולהעלות לפורום צילום מסך מהפרטים שהועלו מהתוכנה. התוכנה הזו שואבת את המידע מהמחשב אודות השגיאה שגרמה לעליית המסך הכחול. בהצלחה חזרי לדווח אבי

אבי תודה על התשובה

stop:0x0000009f (0x00000003; 0x84f726c0:0x82b68AEo:0x85508D20) זה המספר שהופיע על המסך הכחול אתמול. בתוכנה ששלחת אלימופיע מסך כחול ,האם זה המסך שצריך לשלוח אליך או זאת דוגמה ?

מסך כחול צלום

מסך כחול צלום .מקווה שזה יצליח . תודה

אבי לא מצליחה לשלוח מסך כחול . מערכת הפעלה וונדוס 7 .תודה

אבי תודה על התשובה

stop:0x0000009f (0x00000003; 0x84f726c0:0x82b68AEo:0x85508D20) זה המספר שהופיע על המסך הכחול אתמול. בתוכנה ששלחת אלימופיע מסך כחול ,האם זה המסך שצריך לשלוח אליך או זאת דוגמה ?

צילה...

חשוב שתעלי צילום מסך מהתוכנה. אני מניח שאת כבר יודעת לעשות זאת. זה ייתן אינדיקציה יותר טובה לגבי הסיבה להופעת המסך הכחול ויימקד אותנו באופן הפיתרון. בנתיים כנסי לכאן ובקשי ממיקרוסופט תיקון חם לתיקון הבעיה. בהצלחה חזרי לדווח אבי

תודה

אבי יש לך אפשרוץ לעזרה מרחוק ? אני מודה לך מראש .

צילה

עזרה מרחוק לא תועיל... כמו שאמרתי תצלמי את הנתונים מהתוכנה של המסך הכחול ותעלי לפורום. אולי נוכל לדלות יותר פרטים. התוכנה הזו מסוגלת למקד את הבעיה ולהזהות את מקורה. מה בקשר לפנייה למיקרוסופט בקשר לתיקון חם. האם ביקשת כבר ? חזרי עם נתונים אבי

לא מצליחה להוריד לפורום .

ברור לך אני מקווה שלא נוכל להתקדם בהעדר נתונים

מה לגבי קובץ התיקון החם ממיקרוסופט. האם ביקשת אותו. שאלתי קודם וטרם ענית. מעבר לכך מבקש לדעת באיזה שלב המסך כחול עולה. האם בהדלקה/כיבוי המחשב ? האם בהפעלת תוכנה/תוכנית ספציפית ? האם במאמץ המחשב ? האם בזמן מוגדר ? אבי

סליחה שלא עניתי .לא מצליחה לשלוח את הדף שהתוכנה מוצאת

כמו שאמרתי המחשב חדש מהקופסה .כשקבלתי את המחשב גלשתי מעט .לא חשבתי שיהיה מסך כחול . ניתקתי את האינטרנט.חזרתי אחרי חצי שעה בערך....והמסך הכחול חיכה לי .

צילה

זו הפעם השלישית שאני שואל לגבי קובץ תיקון החם ממיקרוסופט ואת שוב בוחרת להתעלם. יכול להיות שקובץ התיקון יפתור את הבעיה ! בלי נתונים נוספים לא אוכל להמשיך בתמיכה. מכיוון שהמחשב חדש ועדיין באחריות ממליץ בחום לקחת למעבדת השירות. בהצלחה אבי

אבי לא מצליחה לשלוח את הקובץ לפורום .

שלחתי למייקרוסופט בקשה לתיקון חם .קבלתי תשובה למייל .מה אני עושה עם המייל ? תודה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר