אנטי וירוס NOD 32

תוכנת האנטיוירוס היתה מותקנת אצלי במחשב...לפני מספר ימים היתה הודעה שצריך לעדכן..התחלתי לעדכן אך העדכון משום מה לא הושלם..מאז אני לא רואה את האייקון של התוכנה בסרגל בתחתית המסך..גם ב"הוספה והסרה של תוכניות" הוא לא מופיע. נכנסתי ל"התחל" - "תוכניות" ושם יש לשונית ESET ובלחיצה על זה רשום NOD32 FIX UNINSTALL - לחצתי על המילה הזאת והיתה הודעה אם אני בטוחה שאני רוצה להסיר את זה..לא אישרתי הסרה. השאלה שלי האם התוכנה פשוט נעלמה לי מהמחשב?..מה אני צריכה לעשות כדי לודא שתהייה לי תוכנת אנטי וירוס...מאיפה אפשר להוריד תוכנה חינמית..ואם אני צריכה להסיר משהו לפני שאני מתקינה תוכנה חדשה למחשב.. אודה מאד על כל עזרה - נורית

יש תוכנה להסרה תוכנות עקשניות שנקראת Revo uninstaller כנסי לקישור

להבא רק שתדעי לא להפריע למהלך עדכון של אנטי וירוס העדכון לא אמור לקחת יותר מכמה דקות הקישור לתוכנה שמסירה תוכנות עקשניות הוא כאן בקשר לאנטי וירוס במידה ומערכת ההפעלה שלך היא חוקית ממליץ על microsoft security essentials בקישור כאן או תוכנה טובה אחרת היא AVG מקווה שעזרתי

לאביב

שלום למה שלא תתן לה את הקישור ולא לעשות העתק הדבק

הסיבה היא שיש מקום לשני קישורים בהודעה ואני רציתי לחסוך מקום ולא לכתוב שני הודעות

אתה לא אמור להגיד למנהלים איך לנהל את הפורום עם כל הכבוד

לאביב

עם כל הכבוד לך ולא מוריד מערכך תמיד יש מקום לשיפורים וזה מה שאמרו לי כשאני הייתי נותן העתק הדבק אבי היה מעיר לי ולא נפגעתי אלה להיפך למדתי ממנו

יש תוכנה להסרה תוכנות עקשניות שנקראת Revo uninstaller כנסי לקישור

להבא רק שתדעי לא להפריע למהלך עדכון של אנטי וירוס העדכון לא אמור לקחת יותר מכמה דקות הקישור לתוכנה שמסירה תוכנות עקשניות הוא כאן בקשר לאנטי וירוס במידה ומערכת ההפעלה שלך היא חוקית ממליץ על microsoft security essentials בקישור כאן או תוכנה טובה אחרת היא AVG מקווה שעזרתי

תודה לכם..רק רציתי לשאול

האם אני חייבת להוריד את התוכנה להסרת תוכניות עקשניות? לפני שאני מורידה תוכנת אנטי וירוס? או שניתן רק להוריד תוכנת אנטי וירוס.. תודה רבה ואני מתנצלת מראש כי אין לי ידע בעניין

אנטי וירוס NOD 32

תוכנת האנטיוירוס היתה מותקנת אצלי במחשב...לפני מספר ימים היתה הודעה שצריך לעדכן..התחלתי לעדכן אך העדכון משום מה לא הושלם..מאז אני לא רואה את האייקון של התוכנה בסרגל בתחתית המסך..גם ב"הוספה והסרה של תוכניות" הוא לא מופיע. נכנסתי ל"התחל" - "תוכניות" ושם יש לשונית ESET ובלחיצה על זה רשום NOD32 FIX UNINSTALL - לחצתי על המילה הזאת והיתה הודעה אם אני בטוחה שאני רוצה להסיר את זה..לא אישרתי הסרה. השאלה שלי האם התוכנה פשוט נעלמה לי מהמחשב?..מה אני צריכה לעשות כדי לודא שתהייה לי תוכנת אנטי וירוס...מאיפה אפשר להוריד תוכנה חינמית..ואם אני צריכה להסיר משהו לפני שאני מתקינה תוכנה חדשה למחשב.. אודה מאד על כל עזרה - נורית

תנסי את avira

avira היא תוכנת אנטי וירוס חינמית שמחליפה את נוד בפופולאריות שלה כולם עוברים לתוכנה הזאת גם אני עברתי והיא אחלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר