התמונה שעל מסך המחשב רצה באיטיות מחרידה

שלום, לאח שלי יש מחשב נייד של חברת Lenovo, מזה כשנתיים אני חושב. בימים האחרונים הוא נתקל בבעיה שבהתחלה נפתרה מספר פעמים (די בעצמה כנראה), ועכשיו כבר לא נפתרת: התמונה שעל מסך המחשב זזה באיטיות מחרידה. למשל, אם מזיזים את העכבר, רואים את הסמן מגיע למקום המתאים רק כשלוש שניות לאחר ההזזה עצמה (ורואים עקבות של העכבר); עוד דוגמה היא שכשפותחים חלון חדש, רואים במשך כמה וכמה שניות בעיקר את החלון הישן, ואז, רק כעבור כ-30-60 שניות רואים בעיקר את החלון החדש. זאת אומרת, הכל עובד, רק הרבה הרבה הרבה יותר לאט. הדבר קורה לא רק בתוך הווינדוס, אלא מרגע הפעלת המחשב. ניסיתי לשנות את ההגדרה היחידה שנראתה לי קשורה ב-BIOS, וגם זה לא עזר. מה ניתן לעשות, לדעתכם? תודה מראש! עומר.

לבטל קודם כל עקבות עכבר

זה גוזל משאבים ובכלל לא נחוץ התחל>לוח בקרה>עכבר>אפשרויות מצביע שם צריך להיות "הצג עקבות מצביע" להוריד הסימון אם לוח הבקרה מחולק לפי קטגוריות אז להעביר לתצוגה של סמלים קטנים או גדולים

עקבות העכבר אינן בגלל ההגדרות

עקבות העכבר הן לא בגלל ההגדרות - ההגדרות לא היו כאלה שאיפשרו עקבות עכבר וגם לא שונו. העקבות הן בגלל כלל הסיטואציה - הריצה המאוד מאוד איטית של התמונה, כאילו במקום לרוץ ב-60Hz היא רצה ב-2Hz. תודה על העזרה בכל אופן, ואשמח לקבל תשובות נוספות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר