הסרת תוכנת מסנג'ר קיימת והתקנה מחדש של מסנגר בעברית

שבת שלום לכולם, אולי מישהו יצליח לעזור לי...אני מנסה להתקין תוכנת מסנג'ר פשוטה גירסה 8 בעברית או 8.5 בעברית, כנראה שמחקתי בטעות את המסנג'ר שהיה לי ולא יודעת איפה למצוא אותו, כרגע יש לי windows live messenger באנגלית ואני ממש מסתבכת איתו. כשאני מנסה להוריד את מסנגר'ר 8 או 8.5 בעברית, הואני מקבלת הודעה כי קיימת תוכנה של מסנגר מעודכנת יותר במחשב שלי.....ולכן אי אפשר להוריד, ניסיתי לחפש את התוכנה של windows live messenger בתוכניות להסרה ואני ממש לא מוצאת אותה כדי להסיר את הקודמת ולהתקין את הפשוטה כנראה שזה נמצא באיזו תקייה שהיא לא בשם הזה, ואני פוחדת למחוק משהו בטעות. האם מישהו יכול להגיד לי איזו תיקייה עלי למחוק מבין הרשימה שצרפתי ? זו הרשימה של הקבצים שנמצאים בתוכניות להוספה/הסרה , רוצה להסיר את WINDOWS LIVE MESSENGER , בכדי שאתקין את המסנג'ר הפשוט. יש לי מערכת הפעלה של WINDOWS XP ומותקן לי windows internet explorer 8 אשמח לעזרה כדי שאפסיק לבזבז שעות מול המחשב בניסיון להחזיר לי את המסנג'ר האבוד (הפשוט...) :) יש איזה גאון של מחשבים שיודע לעזור ? איריס
(399.5 KiB) עדיין לא הורד

תנסי לחפש בתוכניות להסרה את זה

windows live essentials אם זה קיים אז תעשי uninstall תעשי אתחול ותנסי להתקין מסנגר בעברית

תודה, אבל לא זו היתה הכוונה

היי הרי אם הייתי מוצאת לבד את הקובץ לא הייתי צריכה לרשום הודעה בפורום, בשביל זה צרפתי את קובץ התוכניות שנמצאות אצלי להסרה, אבל כנראה שלא ממש קראת את כל ההודעה שלי.... שבת שלום

בדקתי פעם שנייה את מה שצרפת

מה שאני רואה בעמוד הראשון זה הודעת שגיאה שברקע יש windows messanger בעברית בדף השני אני רואה את רשימת התוכניות בתוך program files אני ציפיתי למצוא רשימת התוכניות שרשומות בהוספה/הסרה של תוכניות התחל>לוח בקרה>הוספה/הסרה של תוכניות ראי דוגמה מצורפת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר