מסך כחול .

השבוע נוצר לי מסך כחול .אני עושה הפעלה מחדש ויוצא דף שאומר להיכנס לוונדוס בטוח.למה זה קורה ? האם זו בעיה רצינית במחשב ? יש לי וונדוס 7. תודה

זה מנגנון התאוששות של חלונות

גם לי קרה בינתיים פעם אחת והעליתי את חלונות כרגיל את צריכה לבחור start windows normally כלומר לעלות אותו כרגיל להשתמש במחשב כרגיל ואם זה קורה עוד פעם אחת אז כבר צריך לערוך כמה בדיקות כמו בדיקת חומרה או זיכרון

תודה על התשובה המהירה.

זה קרה יותר מפעם אחת .המחשב חדש לחלוטין .רק שבוע אצלי .יכול להיות שמשהו פגום בתוכנה ?לפנות לחנות ? תודה

אם את יכולה להביא את תוכן ההודעה המדויק,אשמח

בכל מקרה זה בעית חומרה או תוכנה ויש אחריות גם על המחשב וגם על מערכת ההפעלה במידה והיא חוקית

המחשב חדש יש לי 3 שנים אחריות .גם מערכת ההפעלה חוקית

בהחלט .XP שרכשתי דרך חותם בהסגם עם משרד החינוך . כשקניתי את המחשב החדש התקינו לי את XP ואחר כך את וונדוס 7 שגם הוא חוקי .איך אפשר לשלוח אליך את הדף הכחול ? תודה .

לצערי אי אפשר אבל אם תוכלי לרשום אותה על נייר ולאחר מכך להעתיקה לכאן

אשמח אם זה טרחה אז פשוט ללכת למעבדה

לפני מספר דקות שוב היה מסך כחול .צלמתי אך לצערי לא הופיע כלום בתוכנית

הצייר של מייקרוסופט .שבוע טוב

לצערי לא יצא כלום

תשובה

צילה שלום רב, באם למחשב יש פחות משנה או שישנה עדיין אחריות, גשי לחנות שממנה נרכש המחשב ותדווחי להם על התקלה, יכול להיות שהתקלה היא לוח האם, יכול להיות דרייבר, ויכולות להיות הרבה סיבות, לכן לעיתים חשוב לממש אחריות יצרן, ולא לפתוח כמובן את המחשב על דעת עצמך היות שברגע שהמחשב נפתח ע"י גורם אחר תפוג האחריות של המחשב. בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

המחשב בן שבועיים .היום שמתי אותו בחנות המחשבים.

ישר רצו לפרמט.לא הסכמתי . בקשתי שייבדקו קודם ,לא איכפת לי שיהיה שם מספר ימים רק שייבדקו היטב .כרגע אני משתמשת במחשב הישן .מקרטע אבל אפשר לחשתמש בו ....רק מעט כי כל הזמן ניתקע . תודה על המיידע ברק .

המשך למסך כחול .כאמור המחשב בחברה שממנה רכשתי אותו .

היום התקשרתי ואמרו לי שאין בעיות עם המחשב.לא הופיע אצלם מסך כחול.אמרתי שאצלי לפחות שלוש פעמים ביום זה הופיע .הם אומרים אולי זה מהמקלדת או המודם וכו'.כרגע אני גולשת מהמחשב הישן עם אותה מקלדת ,אותו מודם ןאןתם רמקולים ואף פעם לא הופיע מסך כחול .עכשיו הם גם טוענים שזה אולי ממערכת ההפעלה (חוקית לחלוטין).הם=חברת קיי.אס.פי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר