בעיה| אין אפשרות להפסיק או להפעיל קובץ מסויים מכלי המערכת (WIN7)

אני לא רוצה להרוס לעצמי את המערכת אני פשוט רוצה לפעמים לבטל את זה בשביל שמשחקים כבדים יפעלו מהר יותר כי זה ממש משפיע וראיתי הרבה אנשים שמצליחים לבטל את זה, בקיצור: בהפעלה אני כותב: "services.msc"(שירותים) , כשאני מנסה להפסיק את "Windows Event Log" מופיעה לי השגיאה הבאה: ל- Windows לא היתה אפשרות להפסיק את פעולת השירות Windows Event Log ב- מחשב מקומי. שגיאה 5: הגישה נדחתה. אני רוצה לדעת איך כן אפשר לבטל, איך לתת לעצמי הרשאה מיוחדת או מה שזה לא יהיה ... ד"א: חלק מהקבצים שם אני מצליח להפעיל/להפסיק וחלק לא. נ.ב: כן המשתמש שלי מוגדר כאדמיניסטור במחשב. תודה לעוזרים

אתה לא יכול להפסיק אותו בזמן שאתה משתמש במחשב

האפשרות היחידה היא להפסיק בתהליך האתחול הבא על מנת לעשות זאת יש להיכנס למאפיינים של התהליך ולבחור בשורת ה startup option באפשרות disabled ואז כמובן לבצע אתחול למערכת כנראה שעשו זאת בשל שמירה על אבטחת מידע

לא ממש הבנתי

אם אתה מתכוון לזה שאני נכנס לשירותים ועושה הפסק (המחשב שלי בעברית) אז זה נותן לי הודעת שגיאה של גישה נדחתה, אם התכוונת למשהו אחר אתה יכול להסביר לי בבקשה איך עושים את זה טיפה יותר מפורט ? תודה !

אני מפרט בצורה יותר קלה מה לעשות

לוחצים עם הכפתור הימני של העכבר על windows event logging מאפיינים בשורת "סוג הפעלה" בוחרים לא זמין עושים אתחול restart
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר