חיבור נייד למסך טלוויזיה, איך עושים ומה רואים בדיוק?

בוקר טוב. אני מעוניין לחבר את המיני נייד למסך טלוויזיה גדול בכדי לבצע צפיה וגלישה במקביל ולא יודע כיצד לעשות זאת האם בזמן החיבור אני אראה בשני המסכים גם של המחשב וגם של המסך שאחבר או רק באחד מהם? אשמח לקבל עזרה ממבינים. תודה. מערכת הפעלה WIN XP עברית.

תשובה לחיבור נייד

תלוי איזה יציאה יש לך בנייד ובטלויזיה תבדוק את הדגמים של שניהם וגם יציאות שלהם אם אפשר הכי טוב יהיה אם בשניהם יציאת HDMI HDMI מעביר גם קול והכל בכבל אחד ואז קונים כבל HDMI to HDMI שעולה 70 שקל באורך של 3 מטר אתה יכול לבחור אם אתה רואה בנייד ובטלויזיה אותו דבר או רק על הטלויזיה אם יש לך בנייד רק יציאת DVI אז יש מתאמים DVI to HDMI זה גם פתרון טוב אבל תצטרך לחבר כבל נוסף בשביל קול

תודה רבה ארביב. למעשה יש לי במחשב יציאת RGB ובמסך HOMI

וגם RGB אבל אין לי בעיה כספית לקנות כבלים תואמים אם צריך. הסיבה שאני רוצה לחבר מחשב מיני נייד למסך גדול זה רק בגלל נוחות ומחיר המחשביזיה שזהה למחיר מסך בלבד כך שהאופציה של פיצול המסך לשני חלקים בכדי לגלוש ולצפות במקביל מאוד עדיפה עלי. השאלה שלי היא כיצד להגדיר בהגדרות של המסך (שבטח יהיה בעזרה שלו מענה) והנייד את ההגדרות הנכונות בכדי לראות במקביל, (PIP תמונה בתוך תמונה) במחשביזיה. אני זקוק להדרבה בהגדרות המחשב. תודה.

עזרה בנושא

אתה למעשה רוצה לעשות EXTEND של שולחן העבודה לשני מסכים מצאתי מדריך בעברית באתר כלכליסט שמדגים זאת בעזרת מספר תוכנות למחשב נייד התוכנה האחרונה היא המומלצת http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3413566,00.html

אביב תודה אבל כנס לקישור הזה ותבין בדיוק מה אני רוצה.

http://www.chayon.co.il/CategoryProducts.aspx?CatalogName=SAMSUNG&CatID=4090&Menu=5 בגלל שאין לי מחשב שולחני רגיל אלא נייד קטן שממש לא נוח לראות בו מדיה, אני רוצה לחבר אותו למסך הגדול וזקוק לעזרה בהגדרות והחיבורים המתאימים. שאלתי מתחלקת בעצם ל 2 א. לראות מחשב וטלוויזיה על מסך אחד גדול בלבד מפוצל),תוך ביטול צג המחשב בזמן הצפיה=החלפה. (האם המחשב חייב להיות פתוח פיזית?) ב. לראות במקביל בשני המסכים. היות ומדובר במחשב נייד זה שונה מאשר מחשב נייח. המון תודה.

תודה, קראתי ואנסה להתקין.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר