ברק

ניסיתי שוב, עשיתי סריקה - וכשאני לוחצת הלאה על מנת לתקן זה מעביר אותי לדף שמציע לקנות את התוכנה...הגירסה שהתקנתי היא 2009....אני ממש מצטערת על הטירחה..ושוב תודה רבה לך

תשובה

נורית שלום רב, אינך צריכה להרגיש לא נעים על שאלותיך, אם את לא היית שואלת את השאלות הטכניות לא היה צורך בי בפורום הזה, לכן את יכולה לשאול אותי לרבות את מנהלי הפורום האחרים, ואף את הגולשים בפורום כל שאלה שתרצי על מנת שנוכל לסייע ולתמוך במשתמשים בפורום ולעזור ככל האפשר שלשמו קם פורום זה. בהקשר לתשובות: אינני יודע איזו גירסה התקנת אבל ספיי בוט היא תוכנה חינמית מהקישור שהבאתי. אביא לך שוב את הקישור ואעלה גם מדריך קישור להורדת התוכנה - ספיי בוט להורדה

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

מדריך לתוכנת ספיי בוט חלק 1

נורית שלום רב, להלן מדריך חלק אחד למחיקת קבצים בתוכנת ספיי בוט המדריך הינו בתמונות אנא עקבי ותראי כיצד לבצע. אם לא תביני את תמיד מוזמנת לשאול שאלות. תמונה 1 תמונה 2 בברכה, ברק.

מנהל הפורום
1000+

מדריך למחיקת קבצים בתוכנה ספייבוט חלק 2

נורית שלום רב, להלן החלק השני תמונה 3 תמונה 4 בברכה, ברק.

מנהל הפורום
1000+

תשובה

נורית שלום רב, אינך צריכה להרגיש לא נעים על שאלותיך, אם את לא היית שואלת את השאלות הטכניות לא היה צורך בי בפורום הזה, לכן את יכולה לשאול אותי לרבות את מנהלי הפורום האחרים, ואף את הגולשים בפורום כל שאלה שתרצי על מנת שנוכל לסייע ולתמוך במשתמשים בפורום ולעזור ככל האפשר שלשמו קם פורום זה. בהקשר לתשובות: אינני יודע איזו גירסה התקנת אבל ספיי בוט היא תוכנה חינמית מהקישור שהבאתי. אביא לך שוב את הקישור ואעלה גם מדריך קישור להורדת התוכנה - ספיי בוט להורדה

ברק

היי ברק - הקישור שנתת לי להורדת התוכנה שונה מתמונות התדרוך..בתמונות הכל רשום בעברית ואני רואה אנגלית..עשיתי DOWNLOAD ואני מגיעה למשהו אחר. תודה על הסבלנות..אני יודעת שאתם עונים ברצון נעזרתי בכם גם בעבר וקיבלתי עזרה מצויינת

עוד תמונות מסך להורדת התוכנה

נורית שלום רב, להלן עוד תמונות מסך איך להוריד את התוכנה יש כפתור של If your download does not start soon, click here את צריכה ללחוץ על CLICK HERE ואז להוריד את התוכנה. מצורף בזאת 2 תמונות מסך לעיונך. בברכה, ברק.

מנהל הפורום
1000+

מה זה מציג ארועים?

תודה משה אם תוכל להסביר

מציג אירועים

ההסבר שאני נותן לך זה עבור XP אם קיימת לך מערכת הפעלה אחרת זה אותו עיקרון אז ככה : בלוח הבקרה את אמורה להכנס לכלי ניהול . שם את תראי אייקון שרשום עליו מציג אירועים תלחצי עליו בבקשה . לאחר מכן את תראי בצד ימין את תראיכל מיני שורות של אירועים תלחצי עליהם ותתחילי לראות אם באחד האירועים קיים סימן של איקס . אם קיימת שורה עם איקס הניחי את העכבר על אותה שורה ולחצי פעמיים ייפתח לך חלון עם הודעת שגיאה פה כבר אני צריך לדעת היכן בדיוק את רואה את אותם שגיאות ואת התוכן של אותה שגיאה שימי לב שכל אירוע שרשומה לך קיים גם מספר של מזהה אירוע . את יכולה להכנס לאתר של גוגל ולרשום את מזהה האירוע עם המספר ותוכלי למצוא פתרון באתר של מיקרוסופט רק לידיעה אני נתקלתי בהמון מחשבים שהלקוחות רצו לזרוק את המחשב בטענה שהוא ישן ואיטי מדי ביצעתי את הפעולה הזאת והוכחתי להם שבסך הכל או המערכת הפעלה שלהם הייתה תקולה והיה צריך לפרמט או היו בדיסק הקשיח סקטורים פגומים שהיו מאיטים את המחשב ואפילו המחשב הגיע למצב של קיפאון במצב כזה צריך להחליף את הדיסק הקשיח {כמובן שאני גם בודק את הדיסק הקשיח ואת הזיכרונות על מנת שאני הייה משוכנע ב 100% שאחד מהרכיבים האלה לא תקינים } כך חסכתי לאותם לקוחות הוצאה מיורת של קניית מחשב חדש אשמח לענות לך על שאלות גם דרך הטלפון 050-8263217 משה

תשובת במשך ךגביי תקיעת המחשב

אני עכשיו קראתי את כל השרשור שלך ושל כל אלה אשר נתנו לך עצות ואני מגיע למסקנה אחת כמעט ברורה בגלל שהמחשב שלך לא נתקע תמיד אלא לפעמיםמאד יכול להיות שהבעיה שלך היא בחומרת המחשב ואם אני אנסה להתמקד יותר זה לכיוון הדיסק הקשיח שלך ואני אנסה להסביר לך למה תחשבי על דיסק של מוזיקה למשל שהוא משמיע שירים אז הדיסק מסתובב ואת שומעת את השיר בלי בעיה . עכשיו נניח שהדיסק סרוט אז ברגע שהקרן לייזר מגיע לקטע הסרוט ישנם שני מצבים אחד או שהקול נשמע לעוות או שהדיסק נתקע . ככה זה בדיוק גם בדיסק הקשיח אני מאד מקווה שעזרתי לך

תוכנה להסרת רוגלות בחינם

נורית שלום רב, להלן תוכנה חינמית להסרת רוגלות - תוכנה להסרת רוגלות בחינם בברכה, ברק.

פופ אפים מוואלה? WALLA AD

שלום בשבועות האחרונים יש תופעה מעיקה בזמן גלישה באתר של וואלה: קופצים דפי פירסומת שכותרתם היא WALLA AD והדומיין הוא: http://xwbe.wcdn.co.il ולדומיין הזה יש תוספת ארוכה מאוד אבל הוא לכשעצמו לא מוביל לשום מקום. אם זה וירוס , אשמח לדעת איך להרוג אותו ואם לא, הייתכן שוואלה הענקית תשתמש בפרסום כה זול ומכוער?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר