עזרה בבקשה!!!

בימים האחרונים המחשב נעשה איטי מאד..ניקיתי קוקיס..עשיתי הפעלה מחדש. יש לי 3 סרגי כלים - האם ריבוי סרגלי כלים עשוי להאט את המחשב? ואם אסיר את סרגל הכלים של גוגל האם לא אוכל להשתמש בגוגל כרום או שאין קשר. יש לי אנטי וירוס מסוג nod32 האם יש אפשרות לסרוק וירוסים אונליין בלי להוריד את התוכנה למחשב? איזו? אודה מאד לכל מי שיוכל לעזור ואני מתנצלת על ריבוי השאלות..בתודה נורית

תשובה

3 סרגלי כלים זה לא הרבה אם המחשב איטי גם בזמן שאת לא גולשת רוב הסיכויים שיש וירוס תוכלי להשתמש בגוגל כרום ללא שום בעיה גם אם תסירי את סרגל הכלים כל חברת וירוסים שמכבדת את עצמה מציעה סריקה אונליין בתנאי שאת מורידה קובץ קטן לדפדפן למשל סימנטק וחברת eset גם פשוט לכתוב בגוגל eset online scan nod32 היא תוכנה טובה לעניות דעתי ורוב המבקרים גם כן מקווה שעזרתי...

תודה רבה אביב

ביצעתי סריקה של וירוסים עם התוכנה הקיימת אצלי במחשב NOD32 אך לא נמצאו וירוסים....האיטיות הזאת לא קיימת כל הזמן..זה חוזר על עצמו מידי פעם..אם לא מדובר בריבוי סרגלי כלים - יש לי 3 - אז כנראה הבעיה היא באיזה שהוא מקום אחר. בכל מקרה המון תודה

תשובה

נורית שלום רב, בהמשך לשרשור, יכולות להיות מספר סיבות אפליקציה או תוכנה שתוקעת את המחשב היעדר מספיק זכרון מה שמצריך את המעבד לעבוד קשה יותר, והמחשב נהיה איטי יותר שהפתרון הוא להתקין את אותה אפליקציה מחדש זו שתוקעת את המחשב. על מנת לדעת איזו אפליקציה תוקעת את המחשב, תוכלי מתי שיש שוב פעם איטיות במחשב את תלחצי במקלדת CTRL+ALT+DEL ולגשת ללשונית "תהליכים" בשורה של התהליכים יש 4 שורות בשורה השלישית מימין לשמאל יש שורת ה CPU שמה תבדקי איזו אפליקציה יש לה הכי הרבה משהו כמו 70 פלוס במספר ואז תדעי איזו אפליקציה תוקעת לך את המחשב. בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

ברק לתשובתך

ביצעתי מה שהצעת - במקרה זה היה באחד המשחקים בפייסבוק - מצאתי שלאחת האפליקציות יש הכי הרבה CPU בשורה הראשונה רשום: תהליך לא פעיל ובשניה (שם המשתמש) SYSTEM עד כאן הגעתי..אבל לא ממש מבינה מה לעשות הלאה....איך ליצור במקום זה אפליקציה חדשה. תודה רבה על העזרה - נורית

תשובה

נורית שלום רב, תהליך לא פעיל + SYSTEM זה בסדר והם צריכים להשאר ככה (לא למחוק אותם!) השאלה מה קורה עוד במחשב, האם יש אנטי וירוס במחשב, האם ניסית להסיר את כל הסרגלי כלים שהתקנת? תנסי להסיר חלק מהם, לי לדוגמא היה הרבה סרגלי כלים והם האיטו לי את הגלישה בצורה מאוד משמעותית, זה יכול לנבוע מהרבה מאוד בעיות וצריך לעבור צעד צעד ולראות היכן התקלה, זה יכול להיות גם כתוצאה מקבצים זמניים מרובים שמעמיסים על הגלישה. תנסי שוב לבצע את הדברים הבאים: מחיקת קבצים זמניים סריקה בתוכנת אנטי וירוס ואנטי רוגלות הסרת סרגלי הכלים והתקנת סרגל חיפוש יחיד של איזה חברה שתחליטי, ואם יש סרגל מועדף יש לבדוק שהוא לא המקור לכל הצרות, ולנסות להסירו ולהתקינו מחדש ואם זה קורה רק בדפדפן התקיעות והדפדפן נתקע אז תתקיני מחדש את הדפדפן. אם זה עדיין לא עובד תדווחי וננסה לעזור. בברכה, ברק.

מנהל הפורום
1000+

לברק

יש לי אנטי וירוס מסוג NOD32 עשיתי סריקה ולא מצא כלום - יש לי מלבד סרגל הכלים הרגיל עוד 2 אז אנסה להסיר אחד מהם..אין לי תוכנה להסרת רוגלות, אולי תוכל להציע לי אחת חינמית? אני מאד מודה לך - נורית

תוכנה להסרת רוגלות בחינם

נורית שלום רב, להלן תוכנה חינמית להסרת רוגלות - תוכנה להסרת רוגלות בחינם בברכה, ברק.

מנהל הפורום
1000+

ברק - התקנתי

את התוכנה של הרוגלותץץלאחר סריקה רשום שהתגלו 277...אבל אני לא יודעת איך להסיר..מה כן ומה לא..סליחה על הטירחה

תקן את הבעיות המסומנות

נורית שלום רב, לאחר הסריקה יופיעה לך בעברית תקן את הבעיות המסומנות או FIX באנגלית תלחצי על התקן או FIX באנגלית או בהתאם לשפה של הגרסה שהתקנת ולאחר מכן תלחצי אישור וזה הכל, לא מסובך. אם את עדיין לא מסתדרת אני אעלה מספר תמונות מסך או אעשה מדריך. בברכה, ברק.

מנהל הפורום
1000+

תשובה

3 סרגלי כלים זה לא הרבה אם המחשב איטי גם בזמן שאת לא גולשת רוב הסיכויים שיש וירוס תוכלי להשתמש בגוגל כרום ללא שום בעיה גם אם תסירי את סרגל הכלים כל חברת וירוסים שמכבדת את עצמה מציעה סריקה אונליין בתנאי שאת מורידה קובץ קטן לדפדפן למשל סימנטק וחברת eset גם פשוט לכתוב בגוגל eset online scan nod32 היא תוכנה טובה לעניות דעתי ורוב המבקרים גם כן מקווה שעזרתי...

מחשב איטי

אם הניסיון של קודמי לא הועילו לך תנסי להכנס למציג אירועים של המחשב ברוב במקרים אפשר למצוא תשובה כמעט ב 90% לגביי הבעיה במחשב או אפשרות נוספת שהיא גם צריכה לקחת בחשבון צריך אולי לבדוק את הארד דיסק שלך ייתכן שהוא פגום והוא זה שגורם להאטה של המחשב אם ביצעת את כל הבדיקות האלה ועדיין לא נמצאה כל פתרון לבעיה מוכלי ליצור קשר ונוכל להגיע ולעזור לך 050-8263217

עזרה בבקשה!!!

בימים האחרונים המחשב נעשה איטי מאד..ניקיתי קוקיס..עשיתי הפעלה מחדש. יש לי 3 סרגי כלים - האם ריבוי סרגלי כלים עשוי להאט את המחשב? ואם אסיר את סרגל הכלים של גוגל האם לא אוכל להשתמש בגוגל כרום או שאין קשר. יש לי אנטי וירוס מסוג nod32 האם יש אפשרות לסרוק וירוסים אונליין בלי להוריד את התוכנה למחשב? איזו? אודה מאד לכל מי שיוכל לעזור ואני מתנצלת על ריבוי השאלות..בתודה נורית

תשובה למחשב איטי

אם הניסיון של קודמי לא הועילו לך תנסי להכנס למציג אירועים של המחשב ברוב במקרים אפשר למצוא תשובה כמעט ב 90% לגביי הבעיה במחשב או אפשרות נוספת שהיא גם צריכה לקחת בחשבון צריך אולי לבדוק את הארד דיסק שלך ייתכן שהוא פגום והוא זה שגורם להאטה של המחשב אם ביצעת את כל הבדיקות האלה ועדיין לא נמצאה כל פתרון לבעיה מוכלי ליצור קשר ונוכל להגיע ולעזור לך 050-8263217

תקן את הבעיות המסומנות

נורית שלום רב, לאחר הסריקה יופיעה לך בעברית תקן את הבעיות המסומנות או FIX באנגלית תלחצי על התקן או FIX באנגלית או בהתאם לשפה של הגרסה שהתקנת ולאחר מכן תלחצי אישור וזה הכל, לא מסובך. אם את עדיין לא מסתדרת אני אעלה מספר תמונות מסך או אעשה מדריך. בברכה, ברק.

ברק

ניסיתי שוב, עשיתי סריקה - וכשאני לוחצת הלאה על מנת לתקן זה מעביר אותי לדף שמציע לקנות את התוכנה...הגירסה שהתקנתי היא 2009....אני ממש מצטערת על הטירחה..ושוב תודה רבה לך

תשובה למחשב איטי

מה זה מציג ארועים?

תודה משה אם תוכל להסביר

ברק

ניסיתי שוב, עשיתי סריקה - וכשאני לוחצת הלאה על מנת לתקן זה מעביר אותי לדף שמציע לקנות את התוכנה...הגירסה שהתקנתי היא 2009....אני ממש מצטערת על הטירחה..ושוב תודה רבה לך

תשובה

נורית שלום רב, אינך צריכה להרגיש לא נעים על שאלותיך, אם את לא היית שואלת את השאלות הטכניות לא היה צורך בי בפורום הזה, לכן את יכולה לשאול אותי לרבות את מנהלי הפורום האחרים, ואף את הגולשים בפורום כל שאלה שתרצי על מנת שנוכל לסייע ולתמוך במשתמשים בפורום ולעזור ככל האפשר שלשמו קם פורום זה. בהקשר לתשובות: אינני יודע איזו גירסה התקנת אבל ספיי בוט היא תוכנה חינמית מהקישור שהבאתי. אביא לך שוב את הקישור ואעלה גם מדריך קישור להורדת התוכנה - ספיי בוט להורדה

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot,
עבור לפורום: