שאלה על רעש מוזר מהניד שלי, הוא חורק בצורה מוזרה זה אומר סופו?

לאחרונה נשמעים רעשים מאוד מוזרים מהמחשב כאילו חריקה וזמזום בזמן פעולה כמו רעש שמזכיר קריאת דיסקט או פירמוט דיסקט במחשבים הישנים והוא הופך להיות יותר ויותר איטי בגלישה מה זה אומר? אני גולש בגלישה סלולרית של אורנג' כשהסלולרי משמש כמודם בחיבור בכבל למחשב. תודה. אם יש רעיונות ואו טיפים אשמח מאוד לקרוא.

וזה לא קשור לסוג המחשב או מערכת ההפעלה כי הכל היה תקין עד עכשיו.

תודה.

תשובה

צריך לנסות ולזהות מה מקור הרעש. כשלב ראשון הייתי מבצע chkdsk לכונן הקשיח יכול להיות שזה בא ממנו

תודה, זה באמת נשמע ממנו אבל מה תיתן לי הפקודה? כיצד להמשיך אחר כך?

shnir77 זה מה שקיבלתי בבדיקה וזה לא אומר לי כלום.

בתמונה ששלחת הבדיקה עדיין לא הסתיימה

תודה אבל מה אני אמור לראות בסיום הבדיקה איך אדע שנגמר?

המחשב שלי בקושי זז וכל פעולה אורכת זמן ארוך פי 10 מזמנה הרגיל אם לא לאט מזה.

תשובה

בסוף אתה תראה כמה שורות עם מספרים ויהיה כתוב לך כמה יש בדיסק סה"כ, כמה מנוצל וכמה סקטורים פגומים

הבעיה שחלון הבדיקה נסגר אוטומטית ואני לא מצליח לראות ולהעתיק אבל

ניסיתי כל מה שרק יעולתי ולא עוזר אז קבל מה שהצלחתי להעתיק לפני שהחלון נסגר מעצמו שזה לא צריך להיות כך. היכן יושבים קבצי הבדיקה מה שמם ובאיזו ספריה? אם תמסור לי מידע חשוב זה אצרף דוח אבל ממה שהספקתי לראות לפני שהחלון נסגר אין בעיה בדיסק אז אנא עיין ועזור. תודה.

תשובה

הפתרון העדיף הוא שתעשה את בgui כלומר בממשק הגרפי כנס למחשב שלי תלחץ עם כפתור הימני על הכונן הבעייתי תבחר מאפיינים משם לשונית שנקראת כלים או tools ומשם הכפתור הראשון העליון שנמצא תחת סורק שגיאות או error checking ןאז ללחוץ על סריקה או scan ולהמתין בסבלנות מקווה שעזרתי...

אז ככה. עשיתי את הבדיקה אבל גם כאן החלון נסגר אוטומטית בסיומה רק ש

הגדרתי בבדיקה שאגב לא ניתן היה לבצע ללא אתחול של המחשב גם תיקון סקטורים פגומים ושגיאות אך לא מצליח לראות היכן יושב הדוח בכדי לעיין בו. בכל אופן, התקלה נפתרה כנראה מכיוון אחר מכיון שהחלפתי פלאפון כי התקלה נוצרה רק לאחר שחיברתי אותו למחשב. אשמח מאוד לדעת היכן יושב קובץ הבדיקה וכיצד לשלוף אותו ממקומו לעיון. את כל הפקודות האלו ידעתי לפני עשור בעל פה וגם פתרתי אותן לבד אבל הגיל עושה את שלו והיום אני כבר לא מסוגל לבצע כלום ללא עזרתכם. תודה ולילה טוב.

אביב, ידוע לך היכן יושבים קבצי הבדיקה? ומדוע החלון נסגר מעצמו?

אני יודע שכל קובץ כזה נשמר במאגרי המידע של המחשב אך ממש לא זוכר את מיקומם. תודה.

תשובה

החלון נסגר כי אתה כותב chkdsk בתוך הממשק הגרפי מה שעליך לעשות הוא קודם לצאת לשורת הפקודה פשוט תכתוב cmd ואז תכתוב chkdsk ואז זה לא יסגר בקשר לתוצאות זה שומר את זה בתוכנת מערכת שנקראת event viewer כדי להריץ אותה פשוט תכתוב eventvwr.msc בחלון של החיפוש תלחץ על windows logs ואז על application שם תחפש שירות שנקרא winlogon בעמודה של source מקווה שעזרתי...

אביב תודה על התשובה המפורטת מאוד. אכן עזרתה מאוד.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר