ככה:

בתכניות של לוח הבקרה המלה adobe מופיעה ב adobe acrobat 5.0 adobe flash player 10 activex adobe reader 9.4.2 adobe reader 9.4.2 cpsid_83708 adobe shockwave player 11.5

תשובה

כן תסתכל רק על שני השורות האלו adobe flash player 10 plugin adobe flash player 10 activex מה הגרסה שרשומה לך בשתי שורות אלו? אני מדבר על העמודה הכי ימנית שאתה רואה מקווה שעזרתי

אביב, את plugin .. אין לי וב..

activex .. יש מה שרשמת לי קודם וברור לי שזו הגירסה העדכנית 10.2.152.32 . אבל מדוע זה לא מפעיל את הפלש ובכל וידאו שרוצה לראות מופיע לי שלא מותקן פלש?

תשובה

כן הבעיה היא כזאת אתה בדפדפן הולך לכלים> ניהול הרחבות שם מחפש איפה שכתוב הרחבות שטעונות וחץ ליד אתה לוחץ על החץ ובוחר כל ההרחבות שם אתה מחפש כל מה שכתוב shockwave וכל מה שכתוב adobe אתה לוחץ עם הכפתור הימני על שורה כזאת ובודק אם יש לך הפעל אם כן אז אתה בוחר בו וממתין סוגר את החלון ומנסה להפעיל סרטים מקווה שעזרתי

אביב,

ניסיתי ולא עזר, הרמתי ידיים אזמין טכנאי. תודה רבה רבה על השקעתך, אתה 10

יש IE8 ואין מקאפי

laor שמע !

באתר ההורדה של Adobe תראה 2 גירסאות להורת אותו פלרש 10.2 - אחת להתקנת ON-LINE והשניה להורדה, שמירה, והתקנה בזמנך החופשי. תוריד רק את השניה. אחרת כקליק כפול עליה היא תותקן. בסופה של התקנה תראה ב"תוכנות ותוכניות" (בלוח הבקרה) כמו אצלי בתמונה המצורפת. תראה שם 2 שורות, שתיהן לאותו דבר ורשום משמאל הגירסה והגודל.

עדי, אינני מוצא הגירסה שאינה און ליין. היכן רואה אותה? תודה

"scripting פעיל" הוא ב"אפשר", האם

יש משהו אחר רלבנטי של script / javascript וכד' שכדאי לבדוק?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר