בעיה בsp1 לwin7

בוקר טוב ברשותי מחשב נייד קומפק של hp. יש לי ווינדוס 7 מקורי. אתמול כשהתחלתי בהתקנת הsp1,התבקשתי להפעיל מחדש את המחשב ע''מ להתקין את העדכון. כשהדלקתי אותו מחדש,הוא התחיל להתקין,ופתאום אני מקבל הודעת שגיאה :fatal error in update משהו כזה.. בקיצור,אני לא מצליח להיכנס לחלונות,ניסיתי לעשות system recovery ושום דבר לא עוזר רציתי לשאול אם יש איזושהי דרך להפעיל את המחשב ולהגיע לשולחן העבודה מבלי שאצטרך לפרמט את המחשב? אודה לעזרתכם, מתן.

ה"הפעלה מחדש" תוך התקנת ה-SP1

היא אוטומטית ובלי מגע אדם. אסור לגעת, אסור לכבות, אסור להדליק מחדש - התקנה עצמה עושה הכל. התקנת ה-SP1 היא ב-4 שלבים, 2 לפני הכיבוי ואחרי ה-3 כיבוי והדלקה נוספים ושלב 4 רק אחרי שהמערכת כבר עולה. לא נוגעים כלום בזמן ההתקנה וזה גם רשום ברור על המסך. אם לא תצליח להפעיל, כנראה משהו נפגם ואז עליך לעשות "תיקון" למערכת. במחשבים הניידים יש מחיצה נסתרת - דרך שם מתקנים או מתקינים את המערכת מחדש. איך נכנסים לשם ? בדוק בחוברת ההפעלה.

תשובה

אפשר גם להיכנס למערכת ב safe mode דרך לחיצה על F8 אם המחשב עולה לנסות להסיר דרך לוח הבקרה > תוכניות ומאפיינים שם לחפש את ה sp1 ולנסות להסיר מקווה שעזרתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר