אם יורשה לי , אשאל עוד שאלה , מה תפקידן של כל אחת מהתיקיות

1 C:\temp 2 C:\WINDOWS\Temp 3 C:\Documents and Settings\computer\Local Settings\Temp 4 C:\WINDOWS\Prefetch לכל אחת תפקיד שונה. האם ניתן למחוק את כולן כל יום ? זה יכול להזיק? יש לזה משמעות ? לא מצאתי מאמר שממש מסביר את העניין של התיקיות הללו.

אין צורך למחוק ידנית

פשוט כנס לדפדפן שלך>כלים>אפשרויות אינטרנט>מחיקת קבצים זמניים. לא צריך לנסות להתעסק עם התיקיות האלו ידנית כי זה סתם כאב ראש ובסוף גם ככה אתה מקבל את אותה תוצאה.
מנהל הפורום
1000+

הדפדפן מוחק רק את התיקיה הזאת

C:\Documents and Settings\computer\Local Settings\Temporary Internet Files ולא אף אחת מאלה שציינתי. הן נשארות מלאות.. אני מוחק את כולן כל יומיים כולל את prefetch ואני לא מרגיש שום הבדל. השאלה אם זה עלול להזיק למשהו?

תשובה

כעיקרון אין בעיה למחוק את התכולה של התיקיות הללו (כמובן לא את התיקיות עצמן). נשתלים שם קבצים של תוכנות שפועלות במחשב על מנת שבפעם הבאה שהתוכנה תופעל זה יהיה יותר מהיר (בפועל העין לא תרגיש בהבדל) נראה לי מיותר למחוק מאחר וממילא התכולה שלהן לא תופסת הרבה מקום

וירוסים מפעילים את עצמם מהתיקיות הללו?

בגלל זה נאמר למחוק אותם לעיתים קרובות..

תשובה

בחיים לא שמעתי על זה וגם אם יש בזה משהו נכון זאת בטוח לא הדרך למנוע וירוסים במחשב. בכללי לא מומלץ כל הזמן לעשות שינויים בתיקיות של מערכת ההפעלה. לא סתם הגישה אליהן מסורבלת.

prefetch זו תיקיה של מערכת ההפעלה?

או סתם תיקיה זמנית של מערכת ההפעלה? כל שאר התיקיות הזמניות תוכנות ניקוי למיניהן כמו advanced system care מנקות קבוע אוטומט כל יום. את תיקית prefetch אני מוחק כל יום והיא כל פעם מתחדשת פעם היא שוקלת 3 MB ופעם 8 MB . מעניין אם זה יכול לגרום לנזק..או שזה סתם קבצים שאפשר למחוק חופשי ולא יורגש שום הבדל.. אה ותיקית C: Temp שום תוכנה לא מרוקנת אותה.

תשובה

אתה סתם שובר את הראש בזוטי דברים לא מחפשים בעיות איפה שאין כי כשמתחילים לחפש בעיות שלא קיימות במחשב גורמים לבעיות בסופו של דבר

קח אחד שמתקין הרבה תוכנות ומסיר

התיקיה הזאת אצלו יחסית גדולה, ויושבים שם קבצים של תוכנות שהוא מזמן כבר מחק. וכל הפעלה של הווינדוס הקבצים האלה נטענים מחדש לחינם.. וגם וירוס שהיה עולה כל פעם עם המערכת עד שהוסר. סביר להניח שגם לו נוצר שם קובץ בתיקיה הזאת.. אני מחפש דרך איך לתפוס על חם וירוס או מזיק מסוג אחר שהאנטיוירוס לא יודע לזהות. וגם דרך לדעת אם קובץ הפעלה מסויים שהורדתי שהוא מועיל ועוזר לי , אבל שייך לאדם פרטי מוציא מידע של פעולות המשתמשים שבמחשב החוצה אליו. איך אדע?

אם יורשה לי , אשאל עוד שאלה , מה תפקידן של כל אחת מהתיקיות

1 C:\temp 2 C:\WINDOWS\Temp 3 C:\Documents and Settings\computer\Local Settings\Temp 4 C:\WINDOWS\Prefetch לכל אחת תפקיד שונה. האם ניתן למחוק את כולן כל יום ? זה יכול להזיק? יש לזה משמעות ? לא מצאתי מאמר שממש מסביר את העניין של התיקיות הללו.

תשובה

ישנם תוכנות spyware שונות כמו spybot ו ad-ware שתפקידם הוא לזהות קבצים חשודים שמשנים דברים חשובים במערכת הפעלה ובדפדפן,גם לצורך גנבה של מידע אישי שמפעילות ניטור ברקע שברגע שאתה מוריד קובץ של למשל תוכנה פיראטית הם מזהירות אותך ישר ומבקשות למחוק אותו הניטור שלהם פוגע בצורה טובה ברוב המקרים מניסיון שלי מקווה שעזרתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר