מאנגלית לעברית

המחשב לא נותן לי פתאום להעביר מעברית לאנגלית,לא משנה כמה פעמים אני לוחצת על אלט שיפט,אם יש משהו שאפשר לעשות אני אשמח לדעת

שאלות

זה קורה רק באינטרנט או בכל מקום? סרגל השפה מופיע למטה והאם דרכו את מצליחה להעביר בין השפות?

אפשר להעביר שפה גם עם קליק עם העכבר

אך יתכן תושבת המקשים ספגו לחות,הגע בתוכם רופף ויש להקיש עליהם יותר חזק. זה קורה במיוחד עם ה-Alt השמאלי

עשיתי ריסטארט למחשב

וזה עבר,אבל יש מה לעשות חוץ מזה? פשוט הייתי צריכה לעצור כל מיני דברים במחשב וזה ממש בעייתי

שאלות

זה קורה רק באינטרנט או בכל מקום? סרגל השפה מופיע למטה והאם דרכו את מצליחה להעביר בין השפות?

בכל מקום,הסרגל לא עזר

ענבל

מאחר ולא ציינת את סוג מערכת ההפעלה אני נותן כאן הצעות פתרון למערכת הפעלה XP. קיימים מס’ פתרונות לבעיה כאשר לא מתאפשר לעבור מעברית לאנגלית בדפדפן עם ALT+SHIFT ראשית, חשוב לבדוק שלא מדובר בוירוס/רושעה. ממליץ לבצע סריקה מלאה למחשב עם תוכנת האנטי וירוס שמותקנת במחשבך וגם כפי שמוסבר פה. רק במידה ולא נמצאו וירוסים בצעי את שלהלן לפי הסדר. בכל שלב לבדוק אם הסתדר. א - ראשית החזירי את הפריט אתחול ctfmon להעלות עם הפעלת המחשב. לאחר שהמחשב יעלה כנסי למנהל המשימות--לשונית תהליכים--סמני את התהליך Ctfmon.exe ובחרי בסיים תהליך. לאחר מכן לחצי על תפריט קובץ--משימה חדשה-- ורשמי Ctfmon ואישור. כעת בדקי. ב - אם עדיין הבעיה קיימת לחצי על Alt קבוע ופעמיים על Shift. במידה והבעייה נפתרה, אתחלי את המחשב. ג - גשי ללוח הבקרה -אפשרויות אזור ושפה--עברי ללשונית שפות--תחת שרותי טקסט ושפות קלט לחצי פרטים--עברי ללשונית מתקדם--תחת תצורת מערכת הסירי את ה - V מתיבת הסימון "בטל שירותי טקסט מתקדמים" ואישור. ד - נסי להפעיל את הסקריפט הזה ולאחר הפעלה לאתחל את המחשב ולבדוק. ו - נסי להיכנס לדפדפן ללא הרחבות ולבדוק. ז - בצעי איפוס לדפדפן ונקי קבצים זמניים וקוקיס. בטוחני שאחת מכל הפעולות תביא מזור לבעיה. בהצלחה חזרי לדווח אבי

שאלות

הבנתי תדה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר