מצגת פאוורפוינט - מוסיקה

רציתי להמשיך לעבוד על קובץ וורד ו/או להמשיך לגלוש באינטרנט תוך האזנה למוסיקה נהדרת שליוותה מצגת פאוור פוינט שקיבלתי, אבל לא מצאתי את הסימן שימזער אותה. איך בכל זאת אני עושה זאת? היינו, מבודדת את המוסיקה מהצילומים? תודה מראש על תשובה מנומקת...

תשובה

המוסיקה פועלת רק כאשר מציגים את המצגת ולא ניתן למזער אותה מה שכן, אם המצגת לא מוגנת ניתן להכנס אליה דרך פאור פוינט ואז למצוא את השקופית הראשונה שבה מתחילה המוסיקה ולחלץ משם את קובץ המוזיקה ולשמור אותו ולנגן אותו דרך הנגן של המחשב כמו כל שיר אחר. שוב בתנאי שהמצגת ניתנת לעריכה ומי שיצר אותה לא הגן עליה לקריאה בלבד

המשך

מסובך לי. אני סבתא שדי יודעת להשתמש, אבל פחות יודעת להתחכם. מה פירוש "לחלץ" את קובץ המוסיקה? איפה אני מוצאת אותו בשקופית באמצעות התוכנה? אני כמעט בטוחה שמצגת איננה מוגנת ע"י זכויות יוצרים, כי הנושא שלה בעצמו קשור קצת אולי בזכויות יוצרים ומי שערך אותה היה פושט את הרגל. כולה מוסיקה מתוך סרטים. הייתי מצרפת את הקובץ, אבל יש כאן הגבלת נפח. כל טיפ נוסף יתקבל בברכה.

אחדד קצת את שאלתי

איפה אני אמורה למצוא את קובץ הסאונד בשקופית? אם אמצא אותו בוודאי אדע לחלוץ אותו... :)

תשובה

סביר להניח שהוא כבר בשקופית הראשונה את תראי אייקון של של קול תנסי ממנו לחלץ
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר