בעיה באאוטלוק אקספרס......

לאחר ביצוע תיקון של מערכת הפעלה שלי בעזרת תוכנה ( combofix )שמתחברת למיקרוסופט ומורידה משם קבצי מקור של מערכת ההפעלה השתנתה התצוגה של האאוטלוק אקספרס (גרסה 6)מעברית לאנגלית. מדובר במערכת הפעלה win xp sp3 מעוברתת (MUI). כיצד אני מחזיר את שפת התצוגה לעברית ?

shachenmimool

לפני הכל בדוק שלא הותקן במחשבך שוב עידכון מס' 943460 . אם כן פעל ברוח ההסבר שלי כאן. בהצלחה חזור לדווח אבי

המשך לבעיה.....

נסיונות שונים לסדר את בעית שפת הממשק באאוטלוק אקספרס (שהשתנתה מעברית לאנגלית) כולל שינוי רג'סטרי לפי עיצה בפורום של מיקרוסופט לא עזר כלום. באחד הפורומים הוצלץ לי להתקין מחדש את חבילת הMUI. אני מנסה לעשות זה ע'י הפעלת קובץ ה SETUP מהדיסק נפתח חלון שמבקש לסמן אילו שפות יותקנו ולאחר בחירת עברית ואישור לא מתבצע כלום כנראה כי השפה מוגדרת כמותקנת כבר ברג'סטרי. גם נסיון לעשות בוט מה CD לא מצליח. מה עוד אפשר לעשות ? win xp pro sp3 mui heb

במסך הראשון של ה- mui

העברית מסומנת או שאתה צריך לסמן? אם אתה צריך לסמן לא לשכוח למטה להעביר לעברית ולסמן גם את המשבצת הראשונה שמתח ואז לאשר אחרי זה לראות בלוח הבקרה באפשרויות שפה שהכל בעברית כולל באפשרויות מקלדת לשונית מתקדם לסמן וי במשמצת הראשונה

אז ככה......

שתי השפות מסומנות שם האנגלית והעברית וגם סימנתי למטה אבל לא עובד. באפשרויות אזור ושפה הכל מסומן בעברית. ניסיתי גם לשנות שפת ממשק לאנגלית באפשרויות אזור ושפה ולהחזיר (לאחר ריבוט) את הממשק לעברית. ולא עזר כנראה שאתקין בסוף את מערכת ההפעלה מחדש. תודה בכל זאת !

שאני אבין כל התצוגה עכשיו באנגלית

או רק האאוטלוק? אם כל התצוגה אז תפעיל שוב את mui והפעם תסיר את הוי מעברית ותאשר אחרי זה תתקין אותו מחדש

לא כל התצוגה...

בהתחלה זה היה רק הOE אני חושב. לאחר שביצעתי שינוי ברג'סטרי (לפי המלצת מיקרוסופט) שמתי לב שעוד דברים שינו שפת ממשק כמו האקספלורר של ווינדוס ותפריט לחצן ימני בכל המחשב. כרגע רק תפריט התחל בעברית ובצד ימין אבל תפריטי המשנה הם באנגלית (accessories במקום עזרים וכ'ו). למעשה רק תוכנות שהותקנו בנפרד כמו מסנג'ר סקייפ וגם IE8 שהתקנתי עם קובץ MUI משלו נשארו בעברית האם ביטול ה וי מהעברית יבצע מחיקה של הממשק?(נראה לי שכל עוד זה רשום ברג'סטרי לא יעזור כלום) אם כן אז אולי זה יעזור

אמור להסיר את ה-mui

ביצעתי ולא עוזר....

ביצעתי הסרה של MUI והתקנתי מחדש. בדקתי באפשרויות אזור ושפה הכל מסומן עברית וסימנתי גם להפעיל לכל המשתמשים. הפעלתי מחשב מחדש ועדיין IE התפריטים באנגלית. גם תפריט לחצן ימני עדיין באנגלית. נראה לי שמשהו ברג'סטרי מוגדר לא נכון. כנראה אתקין ווינדוס מחדש

לא כל התצוגה...

בהתחלה זה היה רק הOE אני חושב. לאחר שביצעתי שינוי ברג'סטרי (לפי המלצת מיקרוסופט) שמתי לב שעוד דברים שינו שפת ממשק כמו האקספלורר של ווינדוס ותפריט לחצן ימני בכל המחשב. כרגע רק תפריט התחל בעברית ובצד ימין אבל תפריטי המשנה הם באנגלית (accessories במקום עזרים וכ'ו). למעשה רק תוכנות שהותקנו בנפרד כמו מסנג'ר סקייפ וגם IE8 שהתקנתי עם קובץ MUI משלו נשארו בעברית האם ביטול ה וי מהעברית יבצע מחיקה של הממשק?(נראה לי שכל עוד זה רשום ברג'סטרי לא יעזור כלום) אם כן אז אולי זה יעזור

shachenmimool

האם בדקת את נושא העידכון הבעייתי כפי שכתבתי לך כאן ? חזור לדווח אבי

ביצעתי ולא עוזר....

ביצעתי הסרה של MUI והתקנתי מחדש. בדקתי באפשרויות אזור ושפה הכל מסומן עברית וסימנתי גם להפעיל לכל המשתמשים. הפעלתי מחשב מחדש ועדיין IE התפריטים באנגלית. גם תפריט לחצן ימני עדיין באנגלית. נראה לי שמשהו ברג'סטרי מוגדר לא נכון. כנראה אתקין ווינדוס מחדש

תנסה התקנת תיקון

shachenmimool

האם בדקת את נושא העידכון הבעייתי כפי שכתבתי לך כאן ? חזור לדווח אבי

בדקתי.....

העדכון לא קיים. מאז ביצעתי כמה דברים כמו שינוי הרג'סטרי לפי עצה בפורום של ווינדוס ולאחר מכן ביצעתי גם הסרה של ערכת השפה והתקנה מחדש וידאתי באפשרויות אזור ושפה שכל העברית מותקנת. כנראה נותר רק להתקין ווינדוס מחדש. לדעתי התקלה היא ברג'סטרי איפשהו. תודה בכל זאת !

תנסה התקנת תיקון

איזה תיקון? איך

באמצעות הדיסק של מערכת ההפעלה

תעלה את המחשב מהדיסק במסך הראשון תלחץ אנטר אחרי זה f8 ואז הוא אמור לזהות את מערכת ההפעלה שמותקנת אצלך ולשאול אותך אם אתה רוצה לבצע תיקון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר