קבצי הוידיו מYOUTUBE, לא פועלים

שלום לכם הורדתי קבצי וידיו YOUTUBE ושמרתי אותם בכונן D, אח"כ בעזרת העכבר (לחיצה שמאלית) , החלפתי את מיקומם של הקבצים הנ"ל,(רציתי "לסדר" אותם לפי נושאים), המצב העכשוי שאני לא מצליח לשמוע את כל קבצי הוידיו של היוטיוב. אודה לתשובה

איך הורדת אותם?

ובאיזה פורמט הם נשמרו על המחשב?
מנהל הפורום
1000+

תשובה

ע"י תוכנת DOWNLODER ,המותקנת במחשב, נשמרו קבצי הודיו מסוג MP4.

ובאיזו תכנה אתה משתמש

על מנת לצפות בהם?
מנהל הפורום
1000+

התוכנה שאני משתמש

הייתי ע"י לחיצה שמאלית בעכבר "פותח" את קובץ הוידיו, משתמש בתוכנת WINDOWS XP. רצ"ב תמונה

ובעבר הם כן נפתחו?

מנהל הפורום
1000+

בעבר הם כן נפתחו

למה שלא תמיר אותם לקבצי Mp3 ?

תוכנת הDOWNLOADER

רצ"ב תמונה של תוכנת ההורדה מיוטיוב המותקנת במחשב. איך אפשר להמיר קבצי הMP3, שיורדים מהיוטיוב עי" התוכנה DOWNLOADER שבמחשב, שנשמרים בתור קבציMP4?כנראה בבעיה היתה בשמירת הקבצים. כשאני מוריד ישירות מהיוטיוב, אני כן שומע, רק הקבצים ששמרתי , אני לא שומע.

להמיר בתוכנה כך

יורם שלום רב, כנס בבקשה אל התוכנה לאחר מכן בחר בעיגול השני בשם קונברט אור פליי בחר את הקובץ על ידי לחיצה על BROWSE ותבחר את ההמרה שאתה רוצה במידה ואתה רוצה שישמעו גם באמפי 3 תוכל לשים פורמט MPEG AUDIO PLAET MP3 לבסוף תלחץ על CONVERT בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

ועם איזו תוכנה אתה נוהג לצפות בהם?

קבצי MP4 הם קליפים, לעומת קבצי MP3 שהם רק מוזיקה ללא תמונה. אם אתה מעוניין אך ורק במוזיקה ולא בקליפ עצמו, אתה יכול להמיר ל MP3. אך אם אתה רוצה לראות גם את התמונה, נסה להמיר לקבצי WMV. בנוסף אני ממליץ לך להשתמש בתוכנה שנקראת VLC. תכנה חינמית לצפייה בכל קבצי המדיה הקיימים, בלי הצורך בתוספים מיוחדים. סביר להניח שחסר לך רכיב נוסף בנגן שלך שלא מאפשר לך לצפות בקבצי MP4. אולי הגרסה שלו ישנה, אולי אין לך תוספים מתאימים. בכל מקרה, תכנת VLC תפתור לך את הבעיה ולא תצטרך להמיר את הקבצים לסוג אחר.
מנהל הפורום
1000+

תודה רבה על התשובות

תודה רבה מאוד על התשובות, בהזדמנות זו, איך אני "מוריד" התוכנה:VLC?

גש אל אתר התוכנה ( VLC ) הנה

כאן ותוריד קובץ התקנה. שמור אותו ואחר כך תפעיל אותו. בחלון הורדת התוכנה רד עד איפה שרשום Windows ותקליק על זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר