שיחזור קובץ שנעלם.דחוף.

שלום פתחתי קובץ מתוך מייל שנשלח אלי. עשיתי מידי פעם "שמור", אך הקובץ לא נשמר במייל. האם יש דרך לאתר את הקובץ? אולי נשמר במקום כלשהוא. עבדתי עליו המון, אודה לסיוע.

בדוק בכל התיקיות הפשירות - אולי הקובץ

נשמר בתיקיה אחרת, לא איפה שחשבת כי נשמר ואולי גם שמו השתנה לבד. כלום לא "נעלם" אם לא מעלימים אותו בכוונה. צריך רק סבלנות לחפש ולדעת לארגן את השמירה.

תודה. באיזה דרך אוכל לחפש ביעילות?

שיחזור קובץ שנעלם.דחוף.

שלום פתחתי קובץ מתוך מייל שנשלח אלי. עשיתי מידי פעם "שמור", אך הקובץ לא נשמר במייל. האם יש דרך לאתר את הקובץ? אולי נשמר במקום כלשהוא. עבדתי עליו המון, אודה לסיוע.

תשובה

צביקה שלום רב, באיזה תוכנת דואר השתמשת? בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

קרה לי מקרה דומה, השתמשתי במייל של וואלה.

מה ניתן לעשות?

קרה לי מקרה דומה, השתמשתי במייל של וואלה.

מה ניתן לעשות?

כשאתה לוחץ על "שמור" זה אמור לפתוח חלון ובו אתה יכול לבחור היכן לשמור את הקובץ.

קורה לעיתים שהחלון הזה למעשה מתחבא מאחורי החלון של הדפדפן ואתה לא שם לב שהוא בכלל נפתח. שים לב שהחלון בכלל נפתח, אחרת לא באמת שמרת את הקובץ במחשב.

מנהל הפורום
1000+

אני יודע מה קרה - כאשר פותחים קובץ ולא שומרים אותו הוא נשמר בתקייה הזמנית של האינטרנט כאשר לחצת שמור הוא נשמר שם ואם לא לחצת על שמירה בשם אז הוא נשמר בשם לא ידוע, באיזה דפדפן השתמשת?

במידה וזה אינטרנט אקספלורר יש לגשת לתקייה הזמנית ולחפש את הקובץ וורד, זה לא אמור להיות קשה כי זה הקובץ וורד היחידי שתמצא שם (אלא אם כן אתה פותח הרבה וורדים ישירות מהאתר ולא שומר אותם על המחשב)

ניתן לחפש במחשב לפי תאריך ולפי סיומת על מנת לצמצם את החיפוש.

ניתן גם לחפש לפי תוכן הקובץ ולפי תאריך.

אוי!!  emo_02.png  

גם לי זה קרה. בבקשה עזרו לי.

פתחתי קובץ אקסל מהמייל, עשיתי שמירה, (שמירה בלבד, לא במיקום מסויים במחשב), ולאחר השמירה סגרתי את הקובץ.

האם יש דרך למצוא קובץ זה שעבדתי עליו?

בתודה מראש,

האם ישנה אפשרות לשחזר את הקובץ הזה ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר