מס' שאלות.....

קיבלתי מחשב משומש ורציתי לבדוק מה מותקן בו וכמו כן להוריד חייגן ע'י כניסה לIE במצב אוףליין ל IP מסויים של חייגנים. אז ככה מערכת ההפעלה שלו היא ויסטה (לא יודע גירסה)ולהפתעתי כשפתחתי את IE ראיתי שאני מחובר לרשת ללא שהיגדרתי לו כלום (שם משתמש וסיסמא שלי) וגם לא מוגדר שום חיוג במאפייני ה IE (כלים==אפשרויות==חיבורים). שאלה ראשונה: כיצד זה קורה כיצד הוא מזהה את ספק הרשת שלי וכל מה שצריך כדי להתחבר (עד היום עבדתי עם XP במחשב אחר ושם לא הכרתי אופציה כזאת ..נאמר לי שבויסטה וב 7 יש אפשרות לזיהוי עצמי או משהו כזה דרך המודם) שאלה שניה: יש לי קובץ ISO להתקנת תוכנה בגודל של מעל 6 GIGA ואני לא יכול לצרוב על DVD רגיל האם יש דרך לפצל את הקובץ ולצרוב על שני DVD כך שאפשר יהיה להתקין את התוכנה !!! (להתחיל מ DVD1 ובהמשך כשידרשו קבצים נוספים הוא יבקש את ה DVD השני) או שעליי לקנות DVD דאבל לייר ? חג שמח ושנה טובה ותודה לעונים

אתה ממש לא ברור

חסר פה נתון מאוד חשוב - איזו תצורת רשת יש אצלך? אתה משתמש בראוטר או במודם? ואתה לא אמור למצוא שום חייגן בדפדפן, יש לחייגנים חלון ספציפי בוינדוס והוא נקרא - מרכז השיתוף והרשת. וזה כמובן בוינדוס ויסטה ו 7. לגבי הצריבה, הייתי ממליץ לקנות דיסקים עם שכבה כפולה מאשר לחלק קבצים. זה תמיד פשוט יותר ונוח ולעיתים גם לא פוגע בנתונים מאשר לחלק את הקובץ לשני חלקים. היום הדיסקים האלו לא עולים כל כך הרבה והם עושים את העבודה. רק תוודא שהכונן DVD שלך מסוגל להתמודד עם דיסקים כאלו. למרות שרוב הכוננים יודעים היום, עדיף לוודא לפני כן.
מנהל הפורום
1000+

תשובה.......

לגבי תצורת הרשת אין לי מושג אני אבדוק(כרגע כרטיס המסך משום מה לא עובד) מדובר במחשב יחיד המחובר דרך מודם כנראה שיש כרטיס רשת (מאחור ישנה יציאה בצבע ניקל עם הברגה ופין דק באמצע ללא אנטנה מחוברת) אז יתכן ובעצם התחברתי דרך השכנים? אני אישית לא הגדרתי חייגן לגבי הדפדפן התכוונתי להגדרות החיבור שלפעמים מוגדר חיוג בהפעלת דפדפן...אצלי ההגדרות ריקות כך שלא התבצע חיוג כלשהו בהפעלת דפדפן. לגבי ה DVD איך אני בודק אם הוא מסוגל להתמודד עם דאבל לייר? זה אמור להיות כתוב במפורש? (יש לי תוכנת SIW לדיאגנוזה וגם EVEREST)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר