ווירוס !! עזרה בבקשה

בטעות אישרתי התקנה של קובץ (תוך כדי לחיצה על לינק שנשלח כביכול מחר בפייסבוק כן אני "הטמבל") מה שהתברר כווירוס שפותח לי חלונות אזהרה וכ'ו. (מצורפות תמונות) ביצעתי בדיקה ב AVG (שאגב מותקן אצלי כבר כמה שנים ועד עכשיו אף ווירוס לא נכנס) שמצא כמה כולירות (וירוס בשם KOOBFACE ומחק אותם אבל עדיין מידי כמה דק' עולים שוב החלונות. בנוסף ביצעתי בדיקות בעזרת HIJACKTHIS CCLEANER ADAWARE ו SPYBPPT S&D היכן יש אתר לבדיקה ותיקון ONLINE (כרגע מבצע בדיקה ב TRENDMICRO ואח'כ אנסה גם את BitDefender Online Scanner) שאלה נוספת:כאשר עדכנתי את תוכנת ה DAP שלי, נוצר מצב חדש שכאשר אני פותח לשונית חדשה בדפדפן שלי (IE7) נפתח בתוכו מעין מנוע חיפוש של SPEED BIT. אני רוצה להחזיר את המצב לקדמותו...כיצד ?
virus2.jpg
virus1.jpg

אז הסתדרתי בסוף....מקווה !

בדיקה ONLINE ב TRENDMICRO מצאה את הווירוס (בדיקה במצב שחזור מערכת מבוטל) תוך כדי שגיליתי את הקובץ החשוד ב מנהל המשימות (BILL014) וסגרתי אותו ומאז שקט לי טפו טפו

ונותרה לי עדיין הבעיה השניה שציינתי מי יודע איך לפתור?....

אז הסתדרתי בסוף....מקווה !

בדיקה ONLINE ב TRENDMICRO מצאה את הווירוס (בדיקה במצב שחזור מערכת מבוטל) תוך כדי שגיליתי את הקובץ החשוד ב מנהל המשימות (BILL014) וסגרתי אותו ומאז שקט לי טפו טפו

מנוע חיפוש SPEEDBIT

shachenmimool שלום, אנא ציין למה אתה מתכוון "להחזיר את המצב לקדמותו" (בתיאור הבעיה השניה)? מה היה המצב הקודם? מה היה במקום ה SPEEDBIT? מנוע חיפוש אחר? חזור עם פרטים

אתה מכיר את זה שברגע שמשהו משתנה לא זוכרים מה היה קודם?...

אז אני חושב שהיה ברירת מחדל של IE מעיין דף לבן שכתוב בו על שימוש בלשוניות והסבר איך לעבוד איתן ואיך לסגור לשונית...משהו כזה. זה לא ממש חשוב לי כי אני תמיד פותח לשונית לצורך חיפוש משהו חדש משורת החיפוש למעלה או להכנסת כתובת URL חדשה אבל אני פשוט רוצה לדעת מאיפה ה IE מקבל את ההוראה מה להציג בלשונית החדשה.

הצגת לשונית חדשה ב IE7

shachenmimool שוב שלום, אני אעריך ששפת ממשק הדפדפן היא בשפת מערכת ההפעלה (אנגלית). גש לנתיב הבא: Tools>>Internet Options>>General Tab יהיה שם מקטע שנקרא Tabs -- לחץ על כפתור Settings לצידו. בחלון שנפתח תחת השורה "When a new tab is opened, open:" בחר ב "A new blank page". לאחר מכן לחץ על OK בחלון הקטן ושוב OK בחלון של Internet Options. בהצלחה חזור לעדכן פבל

לא הולך....

קודם כל מערכת הפעלה שלי בעברית WIN XP MUI HEB. כנ'ל גם הדפדפן IE7 MUI HEB. אין לי שם מה שציינת אבל סימנתי לפתוח טאב חדש עם דף הבית ועדיין נפתח משהו אחר.(מצורפת תמונה) אם אני לא טועה במקור זה היה משהו דומה למה שנפתח כרגע אבל בעברית בצד ימין ובלי מנוע החיפוש של SPEEDBIT חשבתי אולי איפשהו ב REG אפשר לתקן.

הצגת לשונית חדשה ב IE7

shachenmimool שוב שלום, לפני שניגש לצעדים חריפים יותר בוא ננסה קודם ללחוץ על כפתור "שחזר ברירות מחדל" ולאשר בשני החלונות. בהצלחה חזור לעדכן פבל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר