שאלה לגבי שידרוג AVG

שלום רב, יש לי AVG גרסא 8.5 ואני רוצה לשדרג לגרסא 9. האם אני יכול להסיר את הגרסאות הקודמות כי פשוט יש לי כמה וכמה גרסאות קודמות של AVG וכל אחת תופסת לי משהו כמו 50 מגה ואם אני כבר מתקין את הגרסא העדכנית ברצוני למחוק את הגרסאות הישנות, האם ניתן להתקין את הגרסא החדשה לאחר מחיקת הגרסאות הקודמות? רוב תודות.

liron shamir

מומלץ ואף רצוי !!! בהצלחה אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

לא צריכה להיות בעיה!

liron shamir

מומלץ ואף רצוי !!! בהצלחה אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

אוקיי, תודה לשניכם!

לא צריכה להיות בעיה!

כתוספת למה שחברי דוד ואבי רשמו נראה לי

עלי להזכיר, כי אנטי-וירוס לא מסירים סתם כך על ידי הסרה מ"תוכניות" בלוח הבקרה אלא צריךלהוריד מאתר הבית של כל תוכנה כזו "קובץ הסרה" מיוחד אשר ימחק כל שארי של תוכנה זו אפילו העיקר הוסר בדרך רגימה.( במקרה כאן מדובר ב- Avg Remover ) ואז המחשב יישאר באמת נקי.

לגבי מה שכתבת

תודה על הערתך אבל כתוב שם שהאופציה הזו (של המחיקה הטוטאלית) היא רק כאשר ההסרה הרגילה נכשלה - מה שאומר שאם מצליחים להסיר את ה AVG בדרך רגילה אז לא צריך להשתמש באופציה הזו של הסרה טוטאלית מה גם שכתוב שם שהאוצפיה הזו של הסרה טוטאלית היא הכי פחות רצויה.

כוונת המשורר, כי הפעלת "המסיר" המיוחד

היות ויסיר את כל השאריות - יסיר גם את "הכספת" בה אולי נשמרו מזיקים וכן גם ימחק פרופיל המשתמש. כך עם התקנת אותו AVG מחדש ( או גירסה יותר מתקדמת ) יהיה צורך להגדיר כל ההגדרות האישיות מחדש. אך הרוצה לשמור כל אלה ישדרג או יתקין מחדש בלי להסיר שאריות. לאומתו מי שירצה להתחיל את חיי AVG מחדש ( "על נקי" ) כאילו לא היה - רצוי יפעיל את ה"מסיר". הכל לשיקולו של המשתמש, בהתאם אם הוא מיוםן או לא. היישום מיועד בעיקר לרוצים להיפטר מה-AVG ולהתקין במקומו אחר, אולי יותר טוב ויותר יעיל ושאריות מהאנטי-וירוס הקודם עלולות להפריע להתקנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר