מעבד תמלילים -וורד

הי, תסבירו לי בבקשה מאיפה ואיך אני יכולה להוריד וורד לכתיבת מכתבים וכאלו... יש לי כתבן במחשב אבל אחרי שכותבת מכתב ומנסה לשלוח אותו במייל כל הצורה שלו משתנה לגמרי.. אודה לכם אם תעזרו לי - דחווווף תודה מראש

אין לך וורד ואופיס במחשב את יכולה להוריד פה

http://www.filehippo.com/download_openoffice/

לא מצליחה

הורדתי את התוכנה ניסיתי לכתוב מכתב ולשלוח במייל וזה עבר בג'יבריש... מה עושים???

יותר פירוט בבקשה.....

מה הכוונה עבר בג'יבריש? אצלך זה כתוב בסדר והנמען רואה ג'יבריש? אולי פונט מיוחד אצלך שלא מזוהה אצל הנמען או כל קידוד לא סטנדרטי שאולי לא מותקן אצל הנמען פרטי קצת על מערכת ההפעלה שלך ועל תוכנת הדואר שאת משתמשת. אם אפשר העלי לכאן תמונת מסך של המכתב המקורי והג'יבריש.(נסי לשלוח לעצמך ולראות אם קיבלת את המייל בג'יבריש). כנסי ללוח הבקרה לאפשרויות אזור ושפה ועברי על כל הלשוניות והכפתורים ובדקי שכל מה ששייך לעברית מסומן לך

אני כותבת רגיל ועובר בג'יבריש

כשאני כותבת המכתב במקרה זה - זה מכתב קורות חיים, העניין הוא שרציתי לראות איך המעסיקים יקבלו את המכתב כשאשלח להם אז שלחתי לעצמי מהמייל בוואלה למייל אחר גם הוא בוואלה וכשאני פותית אותו בתור קובץ מצורף וכשהמכתב נפתח הוא נפתח בג'בריש או שלגמרי כל הצורה שלו משתנה זה כאילו שהוא עובר לכתבן כזה, אשמח אם תעזרו לי בתודה מראש!!

זה אולי יראה מצחיק אבל שווה ניסיון

שלחי לדואר אחר [לא של וואלה] משהו כגון GMAIL וכו' ותראי אם המכתב מתקבל בצורה טובה.

אולי שמירה בפורמט RTF ולא DOC תעזור ?

זה םורמט מקובל גם אצל "הכתבח\ו\ן" וגם ב-WORD ושור על הגדרות התוכן ודי דומה ל-DOC. כמובם בעזרת תוכנה מתאימה ( למשל PrimoPDF אפשר להמיר ( על ידי כאילו הדפסה ) לפורמט PDF השומר כמו בצילום ומציג כאילו היה הקובץ המקורי, ולא משנה באיזה מחשב או מדינה הוא נפתח, כי יתכן ןממחשב אל מחשב דרך תיבות דואר מבנה קובץ טקסט משתה והופך אותו בלתי קריא.

טוב, ואיך אני עושה את זה בדיוק???

ויטש לך שם יפה כמו הבת שלי

רגע, ועוד משהו---

אם יש לי מחשב נוסף ישן יותר שבו כן מותקן וורד יש איזושהי אפשרות להעביר/להעתיק למחשב השני? החדש?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר