הצילו!

אוקיי, אז כאילו כתבתי הכל לפני שניה וזה נמחק, אז אני כותבת שוב. לפני כשעתיים נתקע לי הלפטופ (dell latitude e6400) (עם XP SP3) בזמן שגלשתי באינטרנט, ושום דבר ל הגיב, אז נאלצתי לעשות ריסטרט ידני, ולא דרך המחשב. מאז הוא לא מתעורר. אני מנסה להדליק אותו, הוא עושה כאיל הוא עולה, כולל המערכת הפעלה, ואז אני רואה רק מסך שחור עם עכבר עליו. (העכבר זז, אבל אין על מה ללחוץ). ניסיתי להדליק ולכבות כמה פעמים, וגם להוציא את הסוללה, ושומדבר לא עוזר. אני לא נמצאת ברץ, ואי לי ככ את מי לשאול פה. מישהו מכיר את הבעיה? יש משהו שאני יכולה לעשות (הייתי פעם מנהלת רשת בצבא, אני יכולה להתעסק קצת בBIOS - אני פשוט לא ראיתי אף פעם דבר כזה, ואני ממש לא מעיה לעשות יותר נזק) תודה מראש מור

מור

לפני שאנחנו מתחילים להתעסק עם ה-BIOS בואי ננסה להפעיל את המחשב באפשרות 'התצורה האחרונה הידועה כטובה' (Last Known Good Configuration) בעליית המערכת לחצי על F8 וברשותך יופיע תפריט עם מספר מצבי עבודה, בחרי במוזכר לעיל וראי אם נפתרה הבעיה למידע נוסף לחצי כאן בהצלחה חזרי לדווח

הערה נוספת

להבא נסי להמציא כותרת מעט יותר עניינית המתקשרת לבעיה ומתארת אותה במשפט קצר ולא כותרות סתמיות כגון 'הצילו' או 'תעזרו לי'

וואו אתה צודק

אני מצטערת על ה"הצילו!" אבל אני בלחץ, וזה מה שיצא.. ניסיתי את הlast known configuration, וזה לא שינה כלום, וגם לא זה ששיניתי את הסדר עליה של המערכת ב BIOS. תודה על היחס, בכל מקרה...יש לך רעיון אחר? לילה טוב, מור

מור שחם

כדי לשלול בעיית מסך נסי לחבר מסך חיצוני ולבדוק. אם הבעיה איננה במסך קראי כאן הסבר של מיקרוסופט לתופעה ויישמי את הצעות הפיתרון. --הערה-- בדקי תחילה שאין דיסק בכונן התקליטורים. אם יש הוציאי אותו ונסי לאתחל את המחשב. מעבר למאמר הסיבה לכך יכולה להיגרם ממגוון רחב של סיבות, לרוב רכיב חומרה לא תקין בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

אין דיסק, והבעיה השתנתה

עכשיו המערכת הפעלה לא עולה בכלל, אומרת שחסר קובץ סיסטם, ושצריך לעשות ריפייר. א עכשיו הבעיה שלי היא שאני בגרמניה ואין לי דיסק התקנה.. בכל מקרה תודה על העזרה ובאמת כל הכבוד על תפעול הפורום..מקוה שפעם הבאה תוכלו לעזור לי, ואני אמציא שם יותר מקורי לכותרת:) מור

מור

חבל מאוד שאין ברשותך דיסק התקנה של WinXP אם תוכלי להשיג דיסק נסי את שרשום כאן בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר