לאן נעלם לי הסמן של הקול ?

בתחתית המחשב היה לי בין כל הסמנים גם סמן של הגברה ואו הנמחת הקול וזה נעלם לי לפתע בבקשה תעזרו לי , אין לי מושג איך אני יכולה לשלוט בעומצה של הקול תודה רבה

sara braier

בלוח בקרה כנסי לצלילים והתקני שמע--בלשונית עוצמה סמני V בתיבת הסימון "הצב את סמל עוצמת הקול בשורת המשימות"--אישור בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

אגב - אצל VISTA כבר העבירו סימון זה

אל מקום אחר : או דרך "לוח הבקרה" > "שורת המשימות" או קליק ימין על השורה עצמה ( הסרגל התחתון על שולחן העבודה )> "מאפיינים" ושם לפתוח את חלון "איזור ההודעות". את כל הסימונים העבירו לשם, גם את סימון "עוצמת הקול".

שלום אבי

כן יש לי אפשרות להכנס בצורה זאת אבל לפניי זה היה לי סמן בתחתית ששם היה הרבה יותר קל לשלוט בעוצמת הקול , ניסיתי דרך לוח הבקרה אבל אי אפשר לסמן את הקול , האם יש אפשרות אחרת? ותודה לך מראש

אגב - אצל VISTA כבר העבירו סימון זה

אל מקום אחר : או דרך "לוח הבקרה" > "שורת המשימות" או קליק ימין על השורה עצמה ( הסרגל התחתון על שולחן העבודה )> "מאפיינים" ושם לפתוח את חלון "איזור ההודעות". את כל הסימונים העבירו לשם, גם את סימון "עוצמת הקול".

sara braier

הקליקי קליק אחד {בודד} על סמל עוצמת הקול בשורת המשימות ואז יוצג בפנייך אפשרות הגברה והנמכה. שני קליקים יעבירו אותך לבקרת העוצמה. נסי גם להפעיל את הקובץ הזה במחשב כדי לשחזר את הסמל לשורת ההתרעות ולאחר הפעלתו לאתחל מחדש את המחשב. בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

sara braier

בלוח בקרה כנסי לצלילים והתקני שמע--בלשונית עוצמה סמני V בתיבת הסימון "הצב את סמל עוצמת הקול בשורת המשימות"--אישור בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

תודה אבי על עזרתך

אבי שלום

גם אצלי נעלם האיקון של השליטה בקול להנמיך או להגביר אצלי השפה זה אנגלית 

בקונטרול פאנל יש איקון שרשום SOUND  לזה התכוונתה?

בתודה מראש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר