צפייה ב STREAM

שלום, יש לי מחשב נישא וותיק, כאשר אני רואה סרטים באתרים של STREAM, לדוגמא YouTube הכל תקין במסך הסטנדרטי של האתר. אולם כאשר אני מנסה לעבור למוד של Full Screen התמונה קופאת. האם יש למישהו רעיונות כיצד לפתור ?

ליאור

נסה את שלהלן : פתח את נגן המדיה פלייר--כלים--אפשרויות--ביצועים--תחת האצת וידאו הזז את הסקאלה למצב אמצע ואישור--בצע בדיקה. אם לא עזר נסה להזיז את הסקאלה כל פעם שלב אחד אחורה עד למצב בו תוכל לראות מצב של תמונה מלאה. אם לא עזר לחץ למטה על לשונית מתקדם וסמן את ההגדרות כמו בתמונה המצ"ב ואישור. נקווה שיעזור. בהצלחה חזור לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

לא עזר

כלום לא קרה. יש לי תחושה שלא מדובר בהגדרות של המדיה פלייר אלא משהו בדפדפן או במחשב. מזכיר לך שלא מדובר על צפיה בסרט שירד למחשב, אלא ב STREAM של ווידאו מאתרים כמו יו טיוב או אחרים.

ליאור

כנס לכאן. זה אתר שייבחן את הפלאש פלייר שבמחשבך. הפעל את הסירטון ובצע הגדלה לנגן הפנימי על ידי לחיצה על כפתור ההגדלה. כמו כן נסה גם את הווליום. במקביל כנס לאתר למטה בקישורים בדיקת גירסת Flash Player ודווח מה הגירסה שמותקנת במחשבך. בהצלחה חזור לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

אז ככה

באתר הראשון ראיתי את הסרטון תקין גם במסך קטן וגם במסך מוגדל. עפ" האתר השני הגרסה אצלי היא WIN 10,0,22,87 לא הבנתי מזה מה אני אמור לעשות. אשמח להצעות

המשך

מצד שני, לא ראיתי סרטון באתר של ADOBE אלא רק כתוביות עם מספר הגרסה שלי והודעה : debug player ON עוזר משהו ?

צפייה ב STREAM

שלום, יש לי מחשב נישא וותיק, כאשר אני רואה סרטים באתרים של STREAM, לדוגמא YouTube הכל תקין במסך הסטנדרטי של האתר. אולם כאשר אני מנסה לעבור למוד של Full Screen התמונה קופאת. האם יש למישהו רעיונות כיצד לפתור ?

אז ככה

באתר הראשון ראיתי את הסרטון תקין גם במסך קטן וגם במסך מוגדל. עפ" האתר השני הגרסה אצלי היא WIN 10,0,22,87 לא הבנתי מזה מה אני אמור לעשות. אשמח להצעות

ליאור

הבדיקות שעשית מראות שהפלאש פלייר תקין ובגירסתו האחרונה. אני לא רואה שום בעיה עם סרטוני הפלאש ברשת. תן קישור לסרטון בו לא הצלחת להביא את הסרט למצב Full Screen . חזור לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

פתרון

אבי, ליתר בטחון, הסרתי את FLASH PLAYER שהיה מותקן אצלי (צריך להוריד תוכנה להסרה מהאתר של ADOBE) ואח"כ התקנתי מחדש את גרסה 10 שוב מהאתר שלהם. כרגע נראה תקין. לא מצליח להבין את השינוי, כי זוהי אותה גרסה שהייתה מותקנת קודם. בכל מקרה אעקוב לראות התנהגות בימים הקרובים. תודה בכל מקרה ליאור

ליאור

לא סתם שלחת אותך לאתרי הבדיקה של הפלאש פלייר. זה הרכיב שאחראי לצפייה בסרטוני פלאש ברשת. אבל מאחר שתוצאות הבדיקה שהעלית היו תקינות מה גם שהגירסה העדכנית מותקנת במחשבך, לא מצאתי לנכון להמליץ בפניך על הסרה והתקנה מחודשת, מה שבדר"כ אני ממליץ לאלה כשהבדיקה נכשלת. על כל פנים מאחל הצלחה בהמשך. תודה שחזרת לעדכן ! אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

ליאור

הבדיקות שעשית מראות שהפלאש פלייר תקין ובגירסתו האחרונה. אני לא רואה שום בעיה עם סרטוני הפלאש ברשת. תן קישור לסרטון בו לא הצלחת להביא את הסרט למצב Full Screen . חזור לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט

כן ליאור

בנית אתר זה עסק רציני הדורש גם דמיון עבור עיצוב אתרים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: avi s
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר