עזרה

היי, אני לא מצליחה להכנס למסנג'ר, מופיעה לי הודעת שגיאה שלא מופיעה ברשימת ההודעות בMSN . קוד שגיאה 8E5E0152. האם מישהו יודע למה ?? חשוב לציין שמשתמשים אחרים כן מצליחים להכנס למסנג'ר מהמחשב שלי, רק משתמש זה לא מצליח להכנס. אשמח לעזרה. תודה.

משהו שקראתי....

שתי תשובות שקראתי לא אחראי לתוצאות!! א. להסיר את הגרסה הזאת ולהתקין גרסה מוקדמת יותר ב. לגשת לתקיית windowes live contacts לפי הדרך הזאת כאשר XXX יוחלף בשם המשתמש שלך (תצטרכי קודם לשנות באפשרויות תקיה למצב הצג קבצים ותקיות מוסתרים) C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts יתכן ושמות התקיות יהיו שונים תלוי במערכת ההפעלה שלך ולמחוק מתוכה את התוכן שלה ואז לנסות להכנס שוב והתקייה תווצר מחדש (חשוב מאוד לגבות את התקייה לפני מחיקת התוכן שלה למקרה שיהיו בעיות !!)

טעות בתשובה הראשונה חשוב מאוד לקרא !!!

בתמיכה הרשמית של WLM כתוב משהו קצת שונה (אומנם שם מס' הבעיה שונה משלך אבל קראי שם את התשובה) ושוב אני לא אחראי

העמוד שקישרת הוא לעזרה של מסנג'ר אבל לאיזו

תשובה אתה מפנה שם? הקישור הוא לעמוד הראשי...

משהו שקראתי....

שתי תשובות שקראתי לא אחראי לתוצאות!! א. להסיר את הגרסה הזאת ולהתקין גרסה מוקדמת יותר ב. לגשת לתקיית windowes live contacts לפי הדרך הזאת כאשר XXX יוחלף בשם המשתמש שלך (תצטרכי קודם לשנות באפשרויות תקיה למצב הצג קבצים ותקיות מוסתרים) C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts יתכן ושמות התקיות יהיו שונים תלוי במערכת ההפעלה שלך ולמחוק מתוכה את התוכן שלה ואז לנסות להכנס שוב והתקייה תווצר מחדש (חשוב מאוד לגבות את התקייה לפני מחיקת התוכן שלה למקרה שיהיו בעיות !!)

מה יש בתיקייה הזו ?

אני יכולה למחוק אותה גם בלי גיבוי ? מה תפקידה ??

העמוד שקישרת הוא לעזרה של מסנג'ר אבל לאיזו

תשובה אתה מפנה שם? הקישור הוא לעמוד הראשי...

אז ככה....

לחצי שם על תוכן העניינים (ימין למטה) ואז על הודעות שגיאה (ימין שלישית מלמטה) ואז על האופציה הראשונה שם ואז על שגיאה 80004005 (שניה מלמטה). זו אינה השגיאה שאת מצאת אבל הפתרון שם דומה למה שכתבתי לך בתשובה הקודמת. חשוב מאוד לבצע גיבוי למה שאת מוחקת אז במקום למחוק בצעי גזור והדבק למקום אחר. במידה ולא הצלחת נסי להסיר את המסנג'ר רצוי בעזרת התוכנה שהומלצה פה והתקנה של גרסה נמוכה יותר כי ממה שהבנתי השגיאה הזאת קוראת לא רק לך ואלה היו ההמלצות.

מה יש בתיקייה הזו ?

אני יכולה למחוק אותה גם בלי גיבוי ? מה תפקידה ??

לא למחוק בלי גיבוי!!....

אז ככה....

לחצי שם על תוכן העניינים (ימין למטה) ואז על הודעות שגיאה (ימין שלישית מלמטה) ואז על האופציה הראשונה שם ואז על שגיאה 80004005 (שניה מלמטה). זו אינה השגיאה שאת מצאת אבל הפתרון שם דומה למה שכתבתי לך בתשובה הקודמת. חשוב מאוד לבצע גיבוי למה שאת מוחקת אז במקום למחוק בצעי גזור והדבק למקום אחר. במידה ולא הצלחת נסי להסיר את המסנג'ר רצוי בעזרת התוכנה שהומלצה פה והתקנה של גרסה נמוכה יותר כי ממה שהבנתי השגיאה הזאת קוראת לא רק לך ואלה היו ההמלצות.

עשיתי בדיוק מה שכתוב ומה שכתבת ועדיין לא נותן להכנס במשתמש הזה..

אני כבר ממש נואשתתתתתת

ניסית התקנה של גרסה ישנה יותר?....

ביצעת את שני הצעדים שכתובים בעזרה בעברית?

יש לי גרסא 2009, איזו להתקין במקומה ?

נסי ככה.......

קודם כל להסיר בעזרת התוכנה שהומלצה ולהתקין מחדש את הגרסה האחרונה או גרסה זו מ2008

נסי ככה.......

קודם כל להסיר בעזרת התוכנה שהומלצה ולהתקין מחדש את הגרסה האחרונה או גרסה זו מ2008

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר