תראי צילה

אני בהחלט מבין את חוסר הידע שלך במחשבים אבל כך אי אפשר להמשיך את התמיכה איתך. אני לאורך כל השירשור שואל שאלות ומשום מה את בוחרת לענות תשובות שלא קשורות. יותר מההסברים שאני נותן לך ובכללם צילומים כדי להקל עלייך, לא חושב שאפשר יותר מזה. אז או שתשתפי פעולה ותעני על השאלות בהרחבה ובפירוט, וגם תלמדי סוף סוף לצלם מסך {יש הסבר ברור ופשוט במדור שאלות נפוצות} או שארד מהתמיכה מולך כי פשוט מיציתי את כל האפשרויות מולך. אז תחליטי לאן נושבת הרוח. אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

אבי

אני עונה לך על כל השאלות אם לא שמת לב .עניתי שאין יותר דיפדופים .זה בסדר . בקשר לאפדיט :דף ראשון ששלחת לא מצאתי .אחר כך שלחת דף אחר שאותו כן מצאתי ,בקליק כפול על סמל AVG.האפדייט לא פעל .כרגע הוא פועל .הוא פועל רק כשיש לו חשק . צילמתי מסך לפי ההנחיות וזה לא עולה . כן ,יש לי מספיק יידע במחשבים לעןמת אהשים אחרים,בגילי. אני מודה לך על העזרה .חבל שאתה תוקף.אני צלמתי את המסך ,נשמר בצייר ומשם הדבקתי שמרתי וכו'. חבל...

צילה

ראשית אינני תוקף אלא מסביר. ראי בתמונה המצורפת איך מצרפים תמונה לפורום לאחר שלמדת לצלם תמונת מסך. רק תוודאי ששמרת את התמונה בפורמט jpeg נקווה שהפעם תצרפי את התמונות שביקשתי. אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

צלום מסך

תוכנת אנטיורוס AVG

קובץ AVG

אבי

עשתי את כל המאמצים ,לא הולך .אחד לאחד לפי ההסברים. אבי פתחתי את המחשב .יש סימן קראיה על האייקון .פתחתי את התוכנה בשני קליקים .האפדייט מופיע בצבע אדום .פשוט סליחה אבי .

כנס

התאריך מעודכן .הפעלתי את האג'כתיס אבל אין לי מושג אין מעלעם אותו . תודה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר