הסרת ASK TOOLBAR

הסרתי של MSN . GOOGLE . של AVG לא מצאתי בהסרה והתקנה .שלושת הטולים האלה נמצאים רק בסרגל כלים הדפדפן . אחרי הסרתן הם לא פעילים יותר . המלצת להסיר את AVG ולהתקין חזרה .האם תוכל לשלוח לי את הכתובת המדוייקת שממנה אוכל להתקין שוב את AVG .אין סכנה בכך שהמחשב יהיה זמן מועט בלי הגנה . אלפי תודות .

אז ככה

יש לי בתצוגה ,כלים MSN TOOLBAR , AVG SEACORITY TOOLBAR 'GOOGLE TOOLBAR/ אין V על אף אחד מהם .היום ואתמול פסקו הדפים להתרוצץ .האם אם הם לא מסומנים הם גם גורמים בעיות ?

הסרת שני טולבר

אחרי הפעלה מחדש נעלמו שני טולבר. הטול של AVG נשאר .

סיכום

אין יותר הקפצת דפים . הוסרו שני טולבר בהצלחה . סימן הקריאה על הסמל של AVG ממשיך להופיע .אני עושה אפדייט .סימן הקריאה נעלם .ושוב חוזר חלילה . עכשיו בקשת להסיר את AVG ולהתקינה מחדש . תשלח לי את המקום שממנו אתקין שוב את AVG . תודה רבה

סרגל כלים

אין לי שום דבר שמזכיר את אסק טול בר .יש שיפור ניכר בדפים שיתרוצצו. היום זה לא קרה .היה בסדר.אבל סימן הקריאה בסמל שלAVG מופיע מדי פעם . תודה על העזרה .

סיכום

אין יותר הקפצת דפים . הוסרו שני טולבר בהצלחה . סימן הקריאה על הסמל של AVG ממשיך להופיע .אני עושה אפדייט .סימן הקריאה נעלם .ושוב חוזר חלילה . עכשיו בקשת להסיר את AVG ולהתקינה מחדש . תשלח לי את המקום שממנו אתקין שוב את AVG . תודה רבה

צילה

לפני שאת מסירה את האנטי וירוס בדקי את זה : דאבל קליק על הסמל של האנטי וירוס ולחצי על שלהלן : Tools advaced settings Resident Shield וודאי שמסומן V בתיבת הסימון כמו בתמונה המצורפת Enable Resident Shield אם לא מסומן סמני V וצאי עם אישור בשני המסכים הבאים בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

דבל קליק

לא ניפתח דף כמו שלך .שונה לגמרי . אין בו את מה שבקשת שאסמן . היום כשפתחתי את המחשב שוב היה סימן קראיה על הסמל .אפדייט ראשון לא עבד רק באפדייט השני עבר בהצלחה .

אנטיוירוסAVG

במחשבי מותקנת התוכנה AVG .יש לי שתי תופעות .1.בסמל של התוכנה מופיע כל יום סימן קריאה .אני לוחצת על הסמל מתחיל לפעול עדכון.סימן הקריאה נעלם. אחרי מספר שעות שוב חוזר העניין של סימן הקריאה ושוב צריך עדכון .זה לא מתעדכן באופן אוטומטי ? תופעה שנייה:מתחילים להפתח דפים במהירות ולא מסוגלת לגלוש.מנסה לסגור אותם והם ממשיכים לעלות. לפעמים 13 16 דפים .זה לא נעצר עד שאני עושה הפעלה מחדש . מה קורה ? תודה

ספייוור

היי צילה, נשמע כאילו יש לך בעיה של SPYWARE. יכול להיות שהאנטי וירוס לא מסוגל לעזור לך. את צריכה להוריד ולהתקין (בחינם כמובן) את ADAWARE וגם את SPYBOT. הם אמורים לנקות לך את המחשב ולעזור לך. נדב פנס ראש - סכין שף

צילה

לפני שאת מסירה את האנטי וירוס בדקי את זה : דאבל קליק על הסמל של האנטי וירוס ולחצי על שלהלן : Tools advaced settings Resident Shield וודאי שמסומן V בתיבת הסימון כמו בתמונה המצורפת Enable Resident Shield אם לא מסומן סמני V וצאי עם אישור בשני המסכים הבאים בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

ראי מכיוון ו----AVI S היקר מפז לא שואל את עצמו שאלות אין מי שיענה לך לכשיתעורר אולי תזכי לתשובה. בינתיים שיהיה לך בהצלחה תודה רבה לך ששאלת הנהלת הפורומים בוואלה תשלך לביתך פרס קטן על השתתפותך בפורום המפואר הזה. יום נעים וטוב וגם עוד

דבל קליק

לא ניפתח דף כמו שלך .שונה לגמרי . אין בו את מה שבקשת שאסמן . היום כשפתחתי את המחשב שוב היה סימן קראיה על הסמל .אפדייט ראשון לא עבד רק באפדייט השני עבר בהצלחה .

צילה

אחרי שאת לוחצת דאבל קליק שימי לב בתמונה המצורפת על הכיתוב Tools . לחצי עליו ואז תגיעי לצילום המסך הראשון. לחילופין תוכלי להגיע על ידי דאבל קליק על Resident Shield כמו שמסומן בתמונה ואז לסמן V בתיבת הסימון Enable Resident Shield. אם תוכלי להעלות לפורום תמונת מסך המתקבלת על ידי לחיצה דאבל קליק על הסמל {איקון} של האנטי וירוס שנמצא בשורת ההתרעות {ליד השעון} נדע יותר. בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

צילום מסך

זו דוגמא לציולפ השני שהעלת בקובץ

צילום מסך

ניסיון שני .

ניסיון

תמונת מסך

בדבל קליק נפתח מסך של AVG ובו רשום שהאפדייט פיילד .הוא גם בצע שונה ואין לו V.גם עכשיו יש סימן קראיה על הסמל וכל אפדייט נכשל .

תראי צילה

אני בהחלט מבין את חוסר הידע שלך במחשבים אבל כך אי אפשר להמשיך את התמיכה איתך. אני לאורך כל השירשור שואל שאלות ומשום מה את בוחרת לענות תשובות שלא קשורות. יותר מההסברים שאני נותן לך ובכללם צילומים כדי להקל עלייך, לא חושב שאפשר יותר מזה. אז או שתשתפי פעולה ותעני על השאלות בהרחבה ובפירוט, וגם תלמדי סוף סוף לצלם מסך {יש הסבר ברור ופשוט במדור שאלות נפוצות} או שארד מהתמיכה מולך כי פשוט מיציתי את כל האפשרויות מולך. אז תחליטי לאן נושבת הרוח. אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

אולי הםעם

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר