אנטיוירוסAVG

במחשבי מותקנת התוכנה AVG .יש לי שתי תופעות .1.בסמל של התוכנה מופיע כל יום סימן קריאה .אני לוחצת על הסמל מתחיל לפעול עדכון.סימן הקריאה נעלם. אחרי מספר שעות שוב חוזר העניין של סימן הקריאה ושוב צריך עדכון .זה לא מתעדכן באופן אוטומטי ? תופעה שנייה:מתחילים להפתח דפים במהירות ולא מסוגלת לגלוש.מנסה לסגור אותם והם ממשיכים לעלות. לפעמים 13 16 דפים .זה לא נעצר עד שאני עושה הפעלה מחדש . מה קורה ? תודה

צילה - אז ככה

לעניין האנטי וירוס בדקי שהתאריך שבמחשב מעודכן. דאבל קליק על השעון שבשורת ההתראות--בלשונית תאריך ושעה וודאי נכונותם. לגבי הדפים המרובים שנפתחים תעלי לפורום דוח מתוכנת HijackThis כפי שמוסבר כאן. לאחר בחינת הדוח נמליץ על המשך טיפול בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

כנס

התאריך מעודכן .הפעלתי את האג'כתיס אבל אין לי מושג אין מעלעם אותו . תודה

צילה

פתחי את האנטי וירוס--דאבל קליק על Update manager--בשורה Update manager settigs סמני V בתיבת הסימון start automatic updates סמני גם את Periodically וקבעי כל 4 שעות--לא לשכוח ללחוץ על כפתור save . באשר ל - HijackThis ברגע שאת מבצעת סריקה מופק דוח txt שמרי אותו והעלי אותו לפורום, ברגע שאת לוחצת תגובה רדי לרובליקה הוספת קובץ, לחצי על עיון ונווטי לקובץ txt ששמרת קודם סמני אותו ולחצי דאבל קליק--כתבי תאור ברובליקה המתאימה ואישור. בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

הקובץ

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

צילה

הפעילי שוב את HijackThis סמני V בתיבות הסימון שלצידם השורות שלהלן ולחצי על כפתור fix {למטה} ואישור. להלן השורות R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://toolbar.ask.com/toolbarv/askRedirect?o=13157&gct=&gc=1&q= R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,Default_Search_URL = http://toolbar.ask.com/toolbarv/askRedirect?o=13157&gct=&gc=1&q= O1 - Hosts: 80.179.153.125 auto.search.msn.com לאחר מכן הפיקי דוח חדש ותעלי שוב לפורום לבחינה מחודשת . ד"א מה קורה עם האנטי וירוס ? עידכנת כמו שביקשתי ? בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

עדכון

עדכנתי את האנטי ווירוס .עשיתי אישור אבל הPeriodicallty xdur uth tpar kxni cu fkuo /

צילה

לגבי העידכון לא מובן מה שרשמת. ניסית לכתוב עברית על מלל לועזי. באשר לדוח HijackThis ... הרי עשית את זה פעם אחת, למה לא מצליחה כעת. כדי להקל עלייך ניתן במקום לצרף את הקובץ לבצע העתקה והדבקה בשורת הטקס בפורום. אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

לא שמתי לב סליחה.

התאריך מעודכן.עדכנתי גם בתוכנה כפי שבקשת .אבל בקשת גם לעדכן periodically וזה לא ניתן.אנסה שוב עם הקובץ . תודה

צילה

לגבי העידכון לא מובן מה שרשמת. ניסית לכתוב עברית על מלל לועזי. באשר לדוח HijackThis ... הרי עשית את זה פעם אחת, למה לא מצליחה כעת. כדי להקל עלייך ניתן במקום לצרף את הקובץ לבצע העתקה והדבקה בשורת הטקס בפורום. אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

צילה

בדקתי את הדוח החדש מה שנותר כעת הוא לגשת ללוח הבקרה--הוספה והסרת תוכניות--לחפש את סרגל הכלים Ask Toolbar ולבצע הסרה אם לא מוצאת חפשי את Ask.com Bar. לאחר מכן תפיקי דוח חדש ותעלי לפורום והפעם לשם שינוי בשירשור המקור ולא כתגובה חדשה. ד"א, טרם התייחסת לבילבול שכתבת בנוגע לאנטי וירוס. {ראי תגובה קודמת שלי} אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

הוספה והסרה

לא מצאתי אף אלד מהם . התיחסתי לבקשה שלך .יש תשובה שלוש שורות למעלה .

צילה

האם כשאת עושה קליק ימני על סרגל הכלים העליון יש משהו שמזכיר את Ask Toolbar ? האם בכלל מותקן לך סרגל כלים נוסף ? ד"א - מה קורה עם ריבוי הדפים המרובים ? האם יש שיפור ? חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

סרגל כלים

אין לי שום דבר שמזכיר את אסק טול בר .יש שיפור ניכר בדפים שיתרוצצו. היום זה לא קרה .היה בסדר.אבל סימן הקריאה בסמל שלAVG מופיע מדי פעם . תודה על העזרה .

צילה - כשאת אומרת שיפור ניכר

למה את מתכוונת ? האם פסקה לחלוטין תופעה הדפים המרובים או שכעת נפתחים פחות ? הכוונה שלנו היא להפסיק לחלוטין ולא לצמצם. באשר לאנטי וירוס - ממליץ להסיר מהמחשב ולהתקין שוב. לגבי toolbar.ask.com {סרגל הכלים} האם את רואה בדפדפן ליד שורת הכתובות את סרגל החיפוש כמו בתמונה ? על כל פנים את חייבת להסיר את הסרגל ממחשבך. למטה בקישורים יש מדריך הסרה רשמי של מפתחי הסרגל, לחצי על הכיתוב How do I "uninstall" the Ask Toolbar? ופעלי על פיו. בהצלחה חזרי לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

אז ככה

יש לי בתצוגה ,כלים MSN TOOLBAR , AVG SEACORITY TOOLBAR 'GOOGLE TOOLBAR/ אין V על אף אחד מהם .היום ואתמול פסקו הדפים להתרוצץ .האם אם הם לא מסומנים הם גם גורמים בעיות ?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר