שידרוג המחשב

שלום! צירפתי כאן קובץ מפרט של המחשב שלי. הייתי מעוניין לדעת כיצד אני יכול לשדרג את המחשב מבחינת מעבד, כרטיס מסך וכד'. אחת הסיבות לשדרוג היא שכרגע אני לא מצליח לשחק כמעט בשום משחק. לפי מה שנראה לי, הכרטיס מסך לא תקין והמחשב נכבה כתוצאה מכך (לאחר כמה דק' מרגע הפעלת המשחק) וכשאני נוגע בכרטיס מסך הוא די רותח. למישהו יש הצעות או המלצות לגבי איך ומה לשדרג? אני לא מחפש את הכרטיס מסך הכי טוב שיש, אבל לפחות שיהיה ברמה טובה ויעבוד עם הלוח אם שברשותי כרגע. תודה רבה קובי.
omputer summary.jpg

קח את המחשב לאיבורי אם משם קנית והם יבדקו ויתאימו לך כרטיס מסך PCIE X 16

תודה, אבל את זה יכלתי לעשות גם לבד

אני לא ממש מעונין ללכת לאיבורי בשביל שהם "שידרגו" לי את המחשב, אני מעונין לעשות את זה באופן עצמאי.. בגלל זה רציתי דעה אוביקטיבית של מישהו מכאן ולא ממישהו מכור מאייבורי

קובי - קרא

בגדול, אני לא רואה שום בעיה עם הקונפיגורציה של המחשב שלך. הזיכרון 1 ג'גה בהחלט מתאים למערכת ההפעלה XP . על הלוח אם אם תרצה תוכל בעתיד להרחיב זיכרון עד 4 ג'יגה. גם כרטיס המסך הוא מצוין אבל לפי תאורך הוא סובל מהתחממות יתר. האם יש לו מאוורר עצמאי ? אם כן אז יכול להיות שהוא שבק חיים. צריך לראות פיזית כשדופן המארז מנותק. לסיכום ממליץ לקחת למעבדה ולבדוק תקינות כרטיס המסך ולשקול להחליף במידה ומראה סימני גסיסה. כל השאר בסדר. בהצלחה בהמשך אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר