דחוף בעיה ב- Windows Installer

אני מנסה להתקין תוכנות שימושיות מאד ודחופות כמו pdf וכו' והוא נותן לי בעיה ב Windows Installer שלי ה- win הוא אינו חוקי ואולי בגלל זה הבעיה אבקש את עזרתכם הדחופה בתודה מראש

פרט איזו בעיה מתקבלת

צרף צילום מסך להודעת השגיאה שאתה מקבל. בנתיים, נסה להפעיל קובץ זה במחשבך. לאחר הפעלתו אתחל את המחשב ובדוק. בהצלחה חזור לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

להלן נוסח ההודשה

אין לי מושג פשוט איך מצלמים את המסך ולכן אני כותב את נוסח ההודעה שמופיעה "לא היתה אפשרות גישה אל שירות Windows Installer זה עלול להתרחש כאשר המחשב פועל במצב בטוח או Windows Installer אינו מותקן כראוי פנה אל צוות התמיכה שלך לעזרה" אנא עזרה דחופה

יהושע - לא התייחסת לקובץ שצירפתי לך

האם הפעלת אותו ? בנוסף, קרא כאן מאמר של מיקרוסופט בנושא ואפשרויות תיקון התקלה. חזור לדווח אבי מנהל פורום תמיכה טכנית ואינטרנט.

יהושוע כדי לפתור את הבעיה עליך לעדכן את המחשב באתר מייקרוסופט

כנס לכאן ותתקין את כל העידכונים שהאתר מציע למחשב שלך או שאתה יכול להתקין רק את העידכון שקשור ב windows instaler אבל אני ממליץ לעדכן הכל. שים לב שאם מערכת ההפעלה שלך אינה חוקית ואתה בוחר להתקין גם את העידכון במופיע בו המילה : genuine אז אתה עלול להיחסם מהורדת עידכונים מהחברה דבר שלא הייתי ממליץ עליו, תמיד עדיף עותק חוקי של מערכת הפעלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר