לשנות כתב גדול מאנגלית לכתב קטן באנגלית

שלום כתבתי בדף היו טיוב שלי באנגלית בכתב גדול (עבדתי על זה כמעט שעה) בקיצור זה לא מעלה לי כנראה בגלל שזה הרבה מילים ואני רוצה לנסות להפוך לכתב קטן מישהו יודע איך להפוך את זה לכתב קטן? בלי למחוק את הטקסט עצמו?... תודה רבה @@@ זה אולי לא קשור אבל גם עכשיו אנחנו נאבקים על קיומנו וגם ביו טיוב זה דרך מצוינת להראות את האמת ולהילחם באנטישמיות (גם אם אנחנו עושים טעויות העולם צריך להבין שמות ליהודים זה ל-א לגטימי!!) בקיצור תעלו גם אתם לי טיובבבב

ככה....

לא מאמין שהבעיה בהעלאה היא בגלל UPER CASE כי כל חלונות הטקסט שאני מכיר סופרות מס' תווים (אלא אם יש איסור באתר להשתמש ב UPER CASE שזה נשמע מוזר). לגבי המרה חפש בגוגל uper case to lower case switch free יש כמה תוכנות TRIAL לנסיון לשבוע או הורד מכאן.(יש שם בתחתית הדף עוד שתי תוכנות) אני זוכר שהיתה תוכנה שמשנה מעברית לאנגלית ולהיפך שהייתה בה האופציה הזאת אז חפש גם תוכנות שמשנות מאנגלית לעברית.

תודה על התשובה, לא הבנת אותי

לא מחפשת המרה מאנגלית לעברית אני רוצה להפוך מכתב גדול HI לקטן hi מישהו יודע?... תודה:0)

אני הבנתי ...את לא הבנת......

כתב גדול באנגלית נקרא UPER CASE והקטן נקרא LOWER CASE אז קראי שוב מה שכתבתי שם. בנוסף אמרתי שהייתה לי תוכנה פעם שמתקנת טעויות של כתיבה באנגלית במקום עברית כששוכחים לשנות שפה ובאותה התוכנה הייתה גם אופציה לסמן ולשנות מכתב גדול לקטן (מבחינה טכנית הבעיה של שינוי שפה או שינוי גודל אות זה אותה בעיה)

כתב גדול באנגלית אז קראתי שוב מה שכתבו שם.

לא הבנתי מזה ומי זה אז כתבתי מה שחשבתי בלב ובראשאז נלחמתי עם הראש הכתפתי לעצמי ואמרתי מוח טיפש שכמותך תעבוד.

אז פשוט עשיתי מה שחשבתי ובמיוחד מה שהבנתי.

אפשר לעשות להיות או לא להיות זאת השאלה.

אפשר לעשות חזק וחלש.

אפשר לעשות אנגלית ועברית.

אפשר לעשות קטן גדול.

אפשר לעשות שמיים אדמה.

אפשר לעשות אבא אמא.

אפשר לעשות חשבון מתמטיקה.

אפשר לעשות ויקיפדיה עולם.

אפשר לעשות בן בת.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום