עדכונים אוטומטיים

נפתחה במחשב הבועה הזו בסרגל למטה שאומרת שיש עדכונים חדשים. כהרגלי רציתי להתקין (כפי שמומלץ לעשות) אלא שהפעם כותבים שם שעלי לאשר תנאי רשיון ויש שם הסברים על מה עלי להסכים לפני שאני מתקינה את העדכונים האוטומטיים - הודעה מאד ארוכה. האם עלי לאשר קבלת תנאי הרשיון האלה? ולאחר מכן להתקין את העדכונים האוטומטיים? אני ממש לא יודעת - תודה לכל מי שיוכל לעזור נורית

אם מערכת ההפעלה שלך חוקית, אז אין שום מניעה מלאשר.

לירון

קודם כל תודה איך אני יודעת שהיא חוקית? קניתי את המחשב חדש מחנות והמערכת היתהכבר מותקנת. ומידי פעם כשיש עדכונים אני מעדכנת, אך זו הפעםהראשונה שמבקשים לקבל תנאי רשיון לפני שמבצעים עדכונים ושוב תודה

עדין לא נעשה אימות לוינדוס שלך, וזה הזמן כנראה מבחינת מיקרוסופט

אם הוא לא חוקי הוא יושבת תוך חודש. אין לי מה להוסיף על כך אולי לאחרים יש

עדכונים אוטומטיים

נפתחה במחשב הבועה הזו בסרגל למטה שאומרת שיש עדכונים חדשים. כהרגלי רציתי להתקין (כפי שמומלץ לעשות) אלא שהפעם כותבים שם שעלי לאשר תנאי רשיון ויש שם הסברים על מה עלי להסכים לפני שאני מתקינה את העדכונים האוטומטיים - הודעה מאד ארוכה. האם עלי לאשר קבלת תנאי הרשיון האלה? ולאחר מכן להתקין את העדכונים האוטומטיים? אני ממש לא יודעת - תודה לכל מי שיוכל לעזור נורית

את יכולה להתקין ללא בעייה

את יכולה להתקין ללא בעיה את העדכונים של מיקרוסופט אבל....תלוי במערכת ההפעלה שלך שהיא חוקית ויש לך רשיון לתוכנה במידה ולא על תתקיני אותם אחרת יגרם לך בעיות מקווה שעזרתי לך (-: דבר חשוב שחכתי לומר במידה ויש שם את העידכון SP3 בטלי אותו מהר כי אחר כך יש גם בעיות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אורח, אורח
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר