הרצה

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ירון - עדיין לא הסרת את מה שביקשתי.....

הוירוס עדיין קיים!!! פרט מה עשית !!! כנס גם להוספה והסרת תוכניות וחפש שם תוכנית בשם kazaalite או משהו שדומה לזה ובצע הסרה גם משם. חזור לדווח בהצלחה אבי

ריצה חוזרת

ירון - נראה.....

שהסרת את הוירוס. המשך טיפול: כנס להוספה והסרה של תוכניות בלוח הבקרה והסר את כל סרגלי הכלים. כל תוכנית שיש בה את הכיתוב Toolbar בצע הסרה . להלן כמה סרגלי כלים שהבחנתי שמותקנים במחשבך.. goop Toolbar ICQ Toolbar findercoil Toolbar google toolbar israelifm Toolbar AVG Security Toolbar סרגלים אלה גורמים ליותר בעיות מאשר מועילים. לאחר הסרתם בדוק את האקספלורר אם הסתדר. בהצלחה חזור לדווח אבי

אקספלורר

אבי תודה בכל מקרה זה לא עוזר האקספלורר בורח

אקספלורר

אקספולרר

פורמט וזהו

ירון....

לא צריך לפרמט את המחשב !!!!! אם יש לך את דיסק ההתקנה של מערכת ההפעלה חזור להוראות איך להתקין את האקספלורר מחדש. אבי

דיסק xp

יש לי את הדיסק רק איני יודע לעשות זאת אני לא ממומחה להתקנה

ירון - בצע כך....

לוח בקרה לחץ הספה והסרת תוכניות > מצד ימין לחץ על הוספה והסרה של רכיבי ווינדוס > סמן V בתיבת הסימון Internet explorer בלבד > ולחץ הבא . האשף ידריך אותך איך לבצע זאת. בתקוה שיעזור. אם לא, אין לי רעיונות נוספים. לא לשכוח להכניס את דיסק ההתקנה. בהצלחה חזור לדווח אבי

תיקון אינטרנט אקספלורר

קיימת אצלי בעיה שברגע שאני לוחץ על האקספלורר הוא מנסה לעלות ופתאום נעלם חוזר לשלוחן העבודה ניסתי להתרין אקספלורר 7 חדש אך לא עוזר. מישהו יכול לעזור לי האם יש צורך בפירמוט הwin? דפדפן אחר עולה בכייף

אקספלורר

אני מיואש לא עוזר שום ניסיון עם הדיסק אפרמט מה לעשות

ירון - בצע כך....

לוח בקרה לחץ הספה והסרת תוכניות > מצד ימין לחץ על הוספה והסרה של רכיבי ווינדוס > סמן V בתיבת הסימון Internet explorer בלבד > ולחץ הבא . האשף ידריך אותך איך לבצע זאת. בתקוה שיעזור. אם לא, אין לי רעיונות נוספים. לא לשכוח להכניס את דיסק ההתקנה. בהצלחה חזור לדווח אבי

אפשר פשוט ללכת ללוח הבקרה

לחפש ברשימה את ה IE וללחוץ שם על CHANGE או הסר וזה אמור להתקין מחדש

אקספלור

הסתדר בסוף פירמטתי את המחשב

אקספלורר

אני מיואש לא עוזר שום ניסיון עם הדיסק אפרמט מה לעשות

קובץ רוגלות

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים